Inimesed

Muusik Mikk Tammepõld sai isaks: esimesed päevad on olnud põnevad, tutvume ja harjume uutmoodi eluga 

Liisa Mugra, toimetas Merilyn Närep, 12. jaanuar 2021 17:46
Mikk Tammepõld ja Liina Tammepõld (neiupõlvenimega Karo) sõudsid abieluranda 2019 aasta augustisFoto: Maris Savik
"See aasta on eriti ägedalt alanud," teatab muusik Mikk Tammepõllu abikaasa Liina Tammepõld sotsiaalmeedias, et nende pere sai pisipoja võrra rikkamaks. 

"Oleme väga õnnelikud ja tänulikud, et August meid oma vanemateks valis," sõnab Mikk Õhtulehele. Uhke isa räägib, et esimesed päevad on olnud põnevad: "Tutvume ja harjume uutmoodi eluga. Nii Liina kui poiss tunnevad end hästi."

Värske kodanik nägi ilmavalgust 8. jaanuaril ning sai nimeks August. "See nimi oli meile mõlemale sümpaatne. Beebile otsa vaadates selgus, et on täitsa Augusti nägu küll," selgitab Mikk. "Äge ja uhke tunne on. Oleme praeguseks saanud veel nii vähe koos olla, et suuremad seiklused ja üllatused on alles ees," rõõmustab ta. 

Muuhulgas märgib Mikk, et pisipõnn August sündis ühe nende suure lemmiku David Bowiega samal kuupäeval.

Samal teemal

"Ma niiii ootasin jõule, isegi kui lund ei ole ja sel aastal tähistame pühi erinevatel põhjustel täpselt sellises koosseisus nagu pildil (parim seltskond ever, aga tavaliselt on meid rohkem), siis see väike jõuluärevus on nii mõnus tunne! Soovime kõigile ilusat ja rahulikku pühadeaega!" kirjutas Liina 2020 aasta jõululaupäeval. 

Laulja ja helilooja Mikk Tammepõld abiellus 2019 aasta 19. augustil oma elukaaslase Liina Karoga. 

Pidu toimus Raudsilla puhkekeskuses, mis võlus paari oma ilusa loodusega. "Meil ei olnud kindlat kuupäeva eelistust, aga kuna paljud meie muusikutest sõbrad töötavad nädalavahetustel, siis tundus esmaspäev, millele järgnes vaba teisipäev hea valikuna," rääkis toona värskelt abieluranda sõudnud muusik Õhtulehele.

Pulmade ettevalmistused said alguse juba aasta enne pulmapäeva. "See andis võimaluse kõike rahulikult ja stressivabalt planeerida." Pulmapeole olid kutsutud pruutpaari pere, sugulased ja head sõbrad, kokku 100 inimese ringis.

Mikk Tammepõld on ansamblite Dramamama, Purple Gang, Love Criminals ning Brides in Bloom laulja. Liina tegutseb aga muusikaturunduse ja kommunikatsiooni alal ning on seotud festivalide Tallinn Music Week ja Station Narva korraldamisega.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee