Tele

OOTAMATU VASTUS: Parker kommenteerib Cattralli puudumist uuest „Seksist ja linnast“ (2)

Toimetas Triin Tael, 12. jaanuar 2021 10:03
"Seksi ja linna" näitlejannad 2008. aastal Londonis samanimelise mängufilmi esilinastusel.Foto: Reuters/Scanpix
"Seksi ja linna" näitlejannad Sarah Jessca Parker, Cynthia Nixon ja Kristin Davis teatasid sotsiaalmeedias, et tulekul on seriaali järg "And Just Like That". Paraku torkas silma, et uues sarjas pole kohta sekspomm Samantha osatäitjal Kim Cattrallil, kes on juba aastaid Parkeriga nugade peal.

Cattrall on toonitanud, et kui "Seksi ja linna" järg peaks teoks saama, ei kavatse tema selles kaasa lüüa. Ometi kurvastavad paljud fännid, et uues HBO Maxi seriaalis Samanthat näha ei saa - ta oli "Seksi ja linna" armastatumaid ja aplombikamaid tegelasi. 

Samal teemal

Kuigi Kim on nimetanud Sarah Parkerit õelaks silmakirjatsejaks, kommenteeris Carrie osatäitja üllataval kombel Cattralli puudumist uuest sarjast. Kui keegi fänn märkis Parkeri sotsiaalmeediapostituse kommentaaris, et näitlejanna ja Cattrall vist ei meeldi teineteisele, kuulutas Sarah Jessica: "Ei. Küsimus pole üldse selles, et ta mulle ei meeldiks. Ma pole kunagi seda öelnud ja ei ütleks ka. Samantha ei kuulu selle loo juurde. Aga ta jääb alati osakeseks meist. Olenemata sellest, kes me oleme või mida teeme."

Iltalehti teatel vastas Parker ka teisele kommentaarile, kus kurvastati, et Kimi ja Samantha tegelaskuju uues sarjas näha ei saa. "Ka meie hakkame temast puudust tundma. Armastasime teda väga-väga."

Küsimusele, kas Cattrallil on uues sarjas keegi asemik, vastas Parker salapäraselt: "Meil on teile uusi lugusid."

Samal teemal

11.01.2021
„Seksi ja linna“ daamid naasevad ilma sekspomm Samanthata
15.07.2019
VAIBUMATU VAEN: Kim Cattrall võttis Sarah Jessica Parkeriga jälle tüli üles
28.11.2018
Cattrall keeldus filmist "Seks ja linn 3" rõvedate sõnumite tõttu?
06.10.2018
Sarah Jessica Parker ei suuda uut "Seksi ja linna" ilma Cattrallita ette kujutada