Inimesed

Vaatame pontšik Veljo üle suve hakul ja eks näis, kas mees väärib piitsa või präänikut

 

„PONTŠIKUMINUTID“ | Näitleja Veljo Reinik: ikka tögatakse, et oled juurde võtnud või on need ealised iseärasused 

Anu Saagim, 11. jaanuar 2021 19:19
Näitlejast kaalulangetaja Veljo ReinikFoto: Magnus Heinmets

39aastane Veljo Reinik on paljudele tuntud teleekraanilt näitlejana. Nüüd on mees liitunud ka Pontsikutega – kaheksa mehega, kes on võtnud eesmärgiks aasta jooksul oma harjumusi muuta, kaalu kaotada ja elada tervislikumalt, et inspireerida ka teisi mehi enda füüsilise ja vaimse heaolu peale mõtlema.

Veljo ütleb, et tal on lähedasi sõpru, kellega saab kõigest rääkida, aga sellest hoolimata suurema osa emotsioonidest elab ikkagi enda sisse. “Minu meelest pole see õige, aga inimesed teevad seda. Loodan, et ma ei tee seda liialt palju. Ikka üritan oma muret kellegagi jagada. Oleneb inimesest ja probleemist, kui sügavalt olen valmis sellest rääkima,” tõdeb ta.

Kaalu kohta talle üldiselt märkusi ei tehta, küll aga selle kohta, et ta on lühike ja oli noorena väike. “Ma ei tunne, et see oleks solvav, vaid lihtsalt tögamine, et näed, oled juurde võtnud, ealised iseärasused jne,” räägib ta.

Mees tunnistab, et kaalu mingil määral mõjutanud ka alkohol. “Mu õllejoomise hobi on võibolla tõesti pisut kaalu lisanud. Pean õlleblogi ja eks sealt need kilod tulevad."

Kaalulangetajate grupeering Pontsikud - Lembit Arikainen; Priit Toomits; Leo Aadel; Veljo Reinik (vasakult teine); Aleksander Popov; Kuldar Pajula; Hander Latt; Alen Veziko (Magnus Heinmets)
Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.01.2021
„PONTŠIKUMINUTID“ | Ärimees Lembit Arikainen: liigne kehakaal mõjutab seksuaalsust, ühel hetkel lihtsalt ei jaksa ega taha
03.01.2021
„KLATŠIMINUTID – R2 AASTAHITT 2020 ERI“ | Pavka ei saanud pauku lahti, koorisime Paia paljaks, paljastasime Pluuto pruudi, kiusasime paksukesi ja vaatasime, millega tegeleb Born lava taga
15.06.2020
„SÄRTSUMINUTID“ | Pärast raju nädalavahetust aja pinged tagumiku kaudu välja
10.06.2020
„SÄRTSUMINUTID“ | Võta sisse laibapoos ja lõdvestu, ära unusta hingamist!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee