DIIVAD NUGADEL: „Seksis ja linnas“ läksid sõbrannad Carrie, Samantha, Miranda ja Charlotte üksteise nimel kasvõi läbi halli kivi, kuid sarja võtteil valitses pingeline õhkkond, sest Sarah Jessica Parker pööras mingil põhjusel Kim Cattralli vastu ning ässitas üles ka oma kolleegid.Foto: Vida Press
Toimetas Triin Tael 11. jaanuar 2021 20:00
„Seksi ja linna“ fännid saavad viimaks juubeldada: nende lemmikud naasevad pärast aastatepikkusi palavikulisi oletusi-lootusi ekraanile. Ent nagu karta oli, jääb kuulsast sõbrannadenelikust välja sekspomm Samantha Kim Cattralli kehastuses. Kuulu järgi kohtles „Seksi ja linna“ diiva Sarah Jessica Parker teda sarja võtteil kui pidalitõbist ja ässitas üles ka teised näitlejannad. 

Seriaalile „Seks ja linn“ ning kahele mängufilmile järgnev „And Just Like That“ jõuab vaatajate ette voogedastusplatvormil HBO Max. Parker, Miranda osatäitja Cynthia Nixon ja Charlotte'ina tuntud Kristin Davis avaldasid sotsiaalmeedias uue sarja õrritusklipi. Videos võib kuulda Parkeri ikoonilist tegelaskuju Carrie Bradshaw'd tavapäraselt arvuti taga klõbistamas. „Ja niisama lihtsalt... lugu jätkub,“ ilmub ekraanile.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99