Tele

„Seksi ja linna“ daamid naasevad ilma sekspomm Samanthata (2)

Toimetas Triin Tael, 11. jaanuar 2021 20:00
DIIVAD NUGADEL: „Seksis ja linnas“ läksid sõbrannad Carrie, Samantha, Miranda ja Charlotte üksteise nimel kasvõi läbi halli kivi, kuid sarja võtteil valitses pingeline õhkkond, sest Sarah Jessica Parker pööras mingil põhjusel Kim Cattralli vastu ning ässitas üles ka oma kolleegid.Foto: Vida Press
„Seksi ja linna“ fännid saavad viimaks juubeldada: nende lemmikud naasevad pärast aastatepikkusi palavikulisi oletusi-lootusi ekraanile. Ent nagu karta oli, jääb kuulsast sõbrannadenelikust välja sekspomm Samantha Kim Cattralli kehastuses. Kuulu järgi kohtles „Seksi ja linna“ diiva Sarah Jessica Parker teda sarja võtteil kui pidalitõbist ja ässitas üles ka teised näitlejannad. 

Seriaalile „Seks ja linn“ ning kahele mängufilmile järgnev „And Just Like That“ jõuab vaatajate ette voogedastusplatvormil HBO Max. Parker, Miranda osatäitja Cynthia Nixon ja Charlotte'ina tuntud Kristin Davis avaldasid sotsiaalmeedias uue sarja õrritusklipi. Videos võib kuulda Parkeri ikoonilist tegelaskuju Carrie Bradshaw'd tavapäraselt arvuti taga klõbistamas. „Ja niisama lihtsalt... lugu jätkub,“ ilmub ekraanile.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.01.2021
OOTAMATU VASTUS: Parker kommenteerib Cattralli puudumist uuest „Seksist ja linnast“
15.07.2019
VAIBUMATU VAEN: Kim Cattrall võttis Sarah Jessica Parkeriga jälle tüli üles
28.11.2018
Cattrall keeldus filmist "Seks ja linn 3" rõvedate sõnumite tõttu?
22.11.2018
Produtsendid kavatsesid filmis „Seks ja linn 3“ tappa armastatud tegelaskuju