Inimesed

Vaatame pontšik Lembitu üle suve hakul ja eks näis, kas mees väärib piitsa või präänikut

„PONTŠIKUMINUTID“ | Ärimees Lembit Arikainen: liigne kehakaal mõjutab seksuaalsust, ühel hetkel lihtsalt ei jaksa ega taha (9)

Anu Saagim, 10. jaanuar 2021 20:44
Kaalulangetajate grupeering Pontsikud - Lembit Arikainen; Priit Toomits; Leo Aadel; Veljo Reinik; Aleksander Popov; Kuldar Pajula; Hander Latt; Alen Veziko Foto: Magnus Heinmets

43-aastane Lembit Arikainen kaalub 108 kg ja on Pontsikute projekti algataja. Julge mees kutsus kokku lisaks endale 7 ülekaalulist sõpra, et ühiselt kilosid loovutama asuda.

Mehed on võtnud eesmärgiks juurutada endasse aastaga tervislikud harjumused ja langetada kaalu, et inspireerida sama tegema ka teisi mehi. Lembit on meelelahutaja, aga aitab sõltuvusnõustajana ka neid õnnetuid, kes on jäänud sõltuvusainete küüsi.

Kuidas Lembit hakkas august välja ronima?

Lembit ei ole alati olnud pontšik – ta on olnud terve elu väga heas vormis, treeninud isegi triatloniks. Ta on varemgi kaalu kaotanud 145 kg pealt 90 kg peale. “Nägin enda meelest hea välja, kõik oli super, aga ühel hetkel jäi trenn lihtsalt ära. Toitumisharjumus jäi. Siis tuli depressioon ja peale selle käest pääsemist jälle depressioon. Lõpuks olin kimpus ka meelemürkidega. Ma ei ole alkoholi poole kaldu, aga olen kasutanud tugevaid narkootilisi aineid. Sealt tuli ellu täielik rütmimuutus," räägib mees ausalt. 

Kaalulangetaja Lembit Arikainen
Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11.01.2021
„PONTŠIKUMINUTID“ | Näitleja Veljo Reinik: ikka tögatakse, et oled juurde võtnud või on need ealised iseärasused
03.01.2021
„KLATŠIMINUTID – R2 AASTAHITT 2020 ERI“ | Pavka ei saanud pauku lahti, koorisime Paia paljaks, paljastasime Pluuto pruudi, kiusasime paksukesi ja vaatasime, millega tegeleb Born lava taga
18.12.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 8 | Teletibi abiellus Eesti rikkaima mehega, kellele sai saatuslikuks tiivaripsutamine ja mis juhtus kullakaevurite Nau ja Sibulaga?
06.05.2020
„SÄRTSUMINUTID“ | Hommikused ja õhtused patsutused enne voodiaeroobikat

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee