Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: teisipäev, 12. jaanuar 

Astroloog Maria Angel, 11. jaanuar 2021 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Pigem üksinda tegutsemiseks sobiv päev. Kipud olema kriitiline, nii enese kui teiste suhtes. Kohustuste täitmine võib hästi õnnestuda, sa ei tee midagi pealiskaudselt.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Pane rõhku sellele, et oma kodu või kontorit mugavamaks ja õdusamaks muuta. Kui midagi on katki või ei ole see piisavalt puhas ja korras, mõjub see sulle rõhuvalt.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Kuigi oled armsate inimeste hulgas, tunned kellestki väga puudust. Saad seda tunnet küll leevendada, aga täielikult vältida siiski mitte.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Sul on mõned halvad harjumused, millest vabanemine teeks sind ennast õnnelikumaks ja aitaks ühtlasi ka oluliste inimestega lähedasemaks saada. Vabane halvast!

Lõvi
23. juuli – 22. august

Võid saada õppetunni, mis näitab, kes ja kui palju sind tegelikult mõistab, kes ja kui palju sinust hoolib. Sellega, mida nüüd teada saad, peaksid edasisi plaane tehes arvestama.

Neitsi
23. august – 22. september

Midagi oma elus õnnestub positiivses suunas liikuma lükata, kui vaid ise aktiivne oled. Laiskus ja tahtmine juba eos alla anda on sinu vaenlased, leia sisemine jõud ja tahe.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Su ümber võib teravaid vaidlusi puhkeda. Et need sind siiski otseselt ei puuduta, hoidu oma nina nendesse toppimast – pole mõtet teiste probleemidega end kurnata.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Kurss on sul tegelikult juba mõni aeg tagasi ilusti paika pandud ja sa liigudki juba tasapisi õiges suunas. Jätka rahulikus tempos, üle pingutada praegu mingil juhul ei tohi.

Ambur
22. november – 21. detsember

Võid end pisut väsinuna tunda, ega sel juhul jäägi muud üle, kui korralikult välja puhata. Päev sobib üsna hästi plaanide paika seadmiseks raha- ja äriasjus.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Kui tundub, et tegevus on takistatud, siis ära jonnakalt edasi punnita, vaid võta tempot veidike maha. Vanakuu põhja aegu ei ole mõtet jõudu asjatult raisata!

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Kui sul on tänaseks mingeid kohustusi võetud, siis viimasel hetkel võid ümber mõelda, need edasi lükata või kellegi teise kaela veeretada. Sa lihtsalt ei viitsi pingutada.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Ära tee täna põhjalikke plaane ega anna teistele tänase päevaga seotud lubadusi – sul on vaja võimalust tegutseda oma enesetunde järgi. Kui oled väsinud, pead rohkem puhkama.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaljukits! Uuel eluaastal on kõik suuresti tahtejõu küsimus. Kuigi mõtted on aeg-ajalt heitlikud ning kummitab ka hirm läbi kukkuda, ei ole tegelikult põhjust enese alahindamiseks. Sul on väga kindlad eesmärgid ning nendeni viib ainult töö, töö, töö. Tee tööd, siis tuleb ka kõrgem ametikoht.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee