Foto: Pressimaterjal
Ohtuleht.ee 7. jaanuar 2021 11:56
Eesti juurtega New Yorgi muusik ja modell Alexandra Elizabeth Ljadov, artistinimega Majorlilkween, ei ole lasknud pealesunnitud vabal ajal niisama raisku minna, vaid on ennast senisest veelgi enam pühendanud muusika ja videote produtseerimisele. Majorlilkweenil koostöös Harlemi räpilegendi Bodega Bamziga ilmus uus singel ja video "Venom".

"Koroona ajal tegelesin palju muusikaga ja mul valmis mixtape "Prada Princess", mis ilmub sel suvel koos vingete visuaalidega. Samuti on mul olnud võimalus teha koostööd USA räppari Bodega Bamziga, kellega koos valmis mu nüüd ilmuv singel "Venom"," võtab Alex eelmisel aastal tehtu kokku.

Bodega Bamz on New Yorgi räppar ja näitleja. Ta on kokku pannud mitmeid tähelepanu pälvinud mixtape, teinud koostööd A$ap Fergi ja Tekashi 6ix9ine'iga. Andnud välja kolm albumit ning osalenud mitmes filmis ja teleseriaalis, teiste seas "SMILF" ja "FBI".

"Venom sündis väga orgaaniliselt peale New York streetwear brändi Kidsuper moesõud, millest mina ja Alex mõlemad osa võtsime. Sõult saime väga ägeda elamuse ning läksime saadud energia ja inspiratsiooniga otsejoones stuudiosse. Kui produtsent mängis rütmi, siis hakkasime mõlemad edasi-tagasi freestylema ja nii lugu sündiski. Idee oli ühendada "high fashion i dont give a f**k attitude" (kõrgmood mind ei huvita suhtumine - ingl.k), Bodega Bamzi iseloomuga. Loo sõnum on, et armasta ise ennast ja tea, et sa oled," räägib "Venomi" valmimisest Bodega Bamz.

"Ühel hetkel tundsin, et videost on midagi nagu puudu," räägib Venomi pildirea saamisest Majorlilkween. "Googeldasin, et kust saab rentida madu ning sattusin firma New York Rent A Snake (New York, rendi madu - ingl.k) peale. Kui maole järgi läksin, siis selgus, et tegemist on korraliku superstaar roomajaga, kes on osalenud Britney Spearsiga auhinnagaladel looga "I'm A Slave 4 U". Vahepeal oli tegelane, kelle Britney ristis Bananaks, päris kõvasti pikkust ja kaalu juurde visanud nii, et "kaasnäitlejaga" oli päris tükk tegemist. Äge kokkusattumus on see, et ma isegi mainin Britney nime laulus, sest ta on minu jaoks ikooniline esineja ja minu inspiratsioon," võtab Alex lõbusa vahejuhtumi kokku.

Eestis on Majorlilkween üles astunud Eesti Filmiauhindade galal, Eesti Muusikaettevõtluse auhindade galal, mitmes telesaates ja andnud mitu kontserti. "Ootan väga, nagu kõik muusikud terves maailmas, et millal saan oma muusikat elavas esituses kuulajateni tuua. Seni teen tööd stuudios ning valan oma fantaasiad ja emotsioonid videotesse. Loodan siiralt, et saan varsti Eestisse tulla ning siin korraliku esinemise teha," räägib Alexandra Elizabeth.