Inimesed

Nüüd sai selgeks, kuidas Bondi-tüdruku surmast nii piinlik segadus tekkis 

Toimetas Triin Tael, 7. jaanuar 2021 11:02
Tanya RobertsFoto: VIDA PRESS
Endine Bondi-tüdruk Tanya Roberts (65) kuulutati sel nädalal kaks korda surnuks: esmalt oli tegu vassimisega, siis rääkis uudis juba tõtt. Kuidas selline segapuder tekkida võis?

1985. aasta filmist "007: Surma palge ees", "Charlie inglitest" ja komöödiasarjast "Kuumad 70ndad" tuntud Roberts sattus Los Angeleses haiglasse jõuluõhtul, kui ta oli pärast koertega jalutamas käimist kodus teadvuse kaotanud. Näitlejanna ühendati haiglas hingamisaparaadiga.

Samal teemal

Nädalavahetusel lubati Robertsit vaatama tema kauane elukaaslane. Lance O'Brien rääkis TMZ.comile, et Tanya avas silmad. Kuid haigla personal jahutas mehe rõõmu - tegu olevat olnud vaid refleksiga ning Roberts oli endiselt teadvuseta olekus. 

Ahastuses Lance lahkus haiglast ja sai küüti Robertsi pressiesindajalt Mike Pingelilt. Too küsinud, kuidas visiit läks. "Jätsin just Tanyaga jumalaga," öelnud murest murtud mees.

Sellest järeldas Pingel, et endine Bondi-kaunitar on surnud, ning teatas sellest ka avalikkusele. Leinav Lance andis parajasti USA telesaatele intervjuud, kui talle haiglast helistati ja teatati, et Tanya on endiselt elus. Mees puhkes kergendusest nutma. Ka avalikkus sai teada, et Robertsi surmauudis ei vastanud tõele. Paraku suri näitlejanna samal õhtul. Pingeli sõnul viis tema kliendi hauda kuseteede põletik, mis oli tunginud neeru, sapipõide ja vereringesse. 

Samal teemal

06.01.2021
Selgus 65aastase Bondi-tüdruku ootamatu surma põhjus
05.01.2021
SEGASED SÕNUMID: endine Bondi-tüdruk kuulutati enneaegselt surnuks
04.01.2021
Suri endine Bondi-tüdruk Tanya Roberts
27.09.2016
"Ükskord ennemuiste elasid kolm väikest tüdrukut, kes käisid politseiakadeemias..."