Inimesed

Nublu esimesest kohtumisest Gameboy Tetrisega: see oli segane hommik Võsu mändide vahel (1)

Toimetas Liisa Mugra, 6. jaanuar 2021 15:37
Nublu x Gameboy TetrisFoto: Erlend Štaub
"Minult küsiti palju, kuna album tuleb. Vastasin, et mitte kunagi, enne söön oma mütsi ära," räägib Nublu, kes äsja andis välja debüütalbumi "Cafe Kosmos", Raadio 2 intervjuus.

"See ei tundunud toona üldse põnev asi ja ei näinud mõtet," lisab Nublu. 2020. aasta alguses, kui oli ta oli ära söönud pidulikult oma mütsi, algas uue plaadi salvestussessioon, põhi hoo sai album sisse sügisel. "Asjad võivad kiiresti muutuda. See, mida alguses lubad, et ei tee kunagi, võib mingil hetkel tunduda päris äge," sõnab räppar.

Nublu märgib, et tema albumiga on seotud väga paljud inimesed. "Kokku sai suht kirju seltskond tagamaks, et ka värvipilt oleks kirju," räägib ta. 

Albumil teeb kaasa ka Gameboy Tetris ehk Pavel Botšarov, kellega koos avaldub Nublul ka järgmine singel ja muusikavideo "Paraadna". Muusikud tunnevad üksteist kuskil kolm aastat. "Kui ta kunagi Võsul oli, see oli mingi segane hommik seal kuskil mändide vahel. Ega ma liiga palju midagi ei mäleta. Mina ilmusin seltskonda," meenutab räppar, et seal vennastuti.

Samal teemal

01.01.2021
PALJU ÕNNE! Nublu duetikaaslane Mikael Gabriel sai isaks
18.12.2020
Nublu: ma ei tahtnud räppariks saada, tegin esimesed lood naljaga
07.12.2020
VIDEO | Nublu uues videos löövad taas kaasa mitmed tuntud näod!
02.12.2020
Nublu tegi sportlasest õe toetamiseks armsa žesti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee