Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: reede, 8. jaanuar 

Astroloog Maria Angel, 7. jaanuar 2021 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Tee olulisemad asjad juba hommikupoolikul ära. Parem oleks, kui sa ületunde täna ei teeks, võta õhtul aeg maha ning tunne kallite inimeste seas elust rõõmu.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Sinuni jõudev info võib mõjuda rõhuvalt või ärritavalt. Ehk on teiste tehtud otsused sulle kuidagi vastukarva või pole sa rahul sellega, mida uudistest loed või kuuled.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Keegi kipub sulle rahaasjus nõu andma, isegi juhul, kui sa midagi küsinud ei ole. Ära mõtlematult teiste nõuannete järgi toimi, need võivad sind sootuks valele teele juhatada.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Võta end kokku, pühendu töö ajal tööle ja tegutse kiirelt ning süsteemselt. Õhtune aeg broneeri armsamaga koos olemiseks ja hoidu temale töömurede kurtmisest.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Pilk on tulevikku suunatud. Ehk tundub sulle, et kõik fantaasiamaailmas toimuv on reaalselt saavutav. Paraku seavad igapäevased kohtused sulle piire.

Neitsi
23. august – 22. september

Peaksid tähelepanelik olema juhul, kui sinu kanda on rahaline vastutus. Ole täpne ja ära teisi inimesi oma rahaasjadesse usalda. Ka ei tohiks täna niisama raha tuulde loopida.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Sulle annab palju kindlustunnet see, kui tead, et on olemas armastav inimene, kes sind alati hoiab ja vajadusel toeks on. Suhted vanema põlvkonnaga võivad keeruliseks kiskuda.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Igapäevaste ülesannete täitmist võib häirida kellegi emotsionaalne käitumine või ebarealistlikud nõudmised. Mõne inimese tobe tegutsemine võib omajagu ärritada.

Ambur
22. november – 21. detsember

Ehk ammustest halbadest kogemustest tulenev ebakindlus sunnib sind esmajoones mõtlema sellele, kuidas teised sinu tegudele ja sõnadele reageerida võiks.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Üksinda on vast mõnusamgi tegutseda kui teistega koostööd teha. Kaaslaste ootamatud käigud ja veidrad mõtted tekitavad sinus nõutust või vastuseisu.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Sul võib olla tahtmine seista kaljukindlalt oma arvamuste eest, sest oled nende õigsuses veendunud. Vestlused võivad emotsionaalseks kiskuda.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Enne mõõda hoolega, alles siis lõika! On oht, et mingi hetkeidee ajel teed rahaasjus otsuseid, mis ei ole kõige mõttekamad. Parem on enne tegutsemist asju tarkade kaaslastega arutada.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaljukits! Algav aastaring on hea selleks, et muuta reaalsuseks plaanid, millest oled juba ammu salamisi unistanud. Soovi korral mine õppima või reisima, eriti tähtis on aga teha õiged ja otsustavad valikud karjääririndel. Rahaline olukord võib olla muutlik, seetõttu ole pigem kokkuhoidlik.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee