Inimesed

„KLATŠIMINUTID – R2 AASTAHITT 2020 ERI“ | Pavka ei saanud pauku lahti, koorisime Paia paljaks, paljastasime Pluuto pruudi, kiusasime paksukesi ja vaatasime, millega tegeleb Born lava taga (2)

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre, 3. jaanuar 2021 18:55
Foto: Rauno Vahtre

30. detsembril selgus Raadio 2 traditsiooniline aastahiti edetabel nii Eesti kui ka välismaa arvestuses. Olime klatšikate tiimiga kohal, et tuua teieni parimad palad tollest kuumast õhtust Kultuurikatlas.

Püüdsime sõu ajal kinni gameboy tetrise, Clicherik ja Mäxi, Grete Paia, Pluuto ja tema pruudi, Ariadne ja tema peika ning nende "lapsukese", Villemdrillemi ja Elina Borni. 

Pavka ei saanud pauku lahti, Grete koorisime paljaks, paljastasime Pluuto pruudi, kiusasime paksukesi ja vaatasime, mida teeb Born tavaliselt backstage'is. 

Vaata videost, mida staarid rääkisid!

R2 aastahitt 2020 Kultuurikatlas (Martin Ahven)
Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.01.2021
„PONTŠIKUMINUTID“ | Ärimees Lembit Arikainen: liigne kehakaal mõjutab seksuaalsust, ühel hetkel lihtsalt ei jaksa ega taha
02.01.2021
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 12 | Mida eesti kuulsused kiivalt varjata püüavad, miks Kristina Šmigun-Vähi vassib ja eurosaadikud lidusid gei-orgialt minema püksata
31.12.2020
ÕL VIDEO | Aastahiti omanikud Clicherik & Mäx ning gameboy tetris: hääletussüsteemi peaks muutma
31.12.2020
ÕL VIDEO | Anu Saagim võttis Aastahiti jagamisel Grete Paia paljaks ja piiras Pluuto pruudi sisse!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee