Inimesed

UUS KUTSUMUS: Justin Bieber tahab saada skandaalse hiidkiriku hingekarjaseks 

Toimetas Triin Tael, 1. jaanuar 2021 16:00
Justin BieberFoto: Reuters/Scanpix
Seltskonnaajakiri OK! väidab, et Justin Bieber on seadnud sihiks saada pastoriks. Endine lapstäht tahab liituda Hillsongi hiigelkirikuga, mis hiljuti tema endisele sõbrale pastor Carl Lentzile abielurikkumise eest sule sappa pani.

"Justin ei kavatse muusikukarjäärist loobuda, aga ta tunneb tähtsamat kutsumust," ütleb ajakirja allikas. "Ta tahab uuel aastal päris ehtne kirikuõpetaja olla."

26aastane laulja on kinnitanud, et Hillsongi kirik päästis ta uimastite ja teiste probleemide küüsist. Bieberist kujunes Austraaliast alguse saanud hiigelkiriku kuulsaim toetaja. Tal olid ülimalt lähedased suhted hipsterpastor Lentziga, kelle jumalateenistusi on võrreldud rokk-kontsertidega. Ent hiljuti vallandati pastor Carl kirikust moraalsete vajakajäämiste tõttu. Ilmnes, et abielumehest hingekarjasel oli tänavu salasuhe. Nüüdseks on selgunud, et Lentz on oma naistele truudust murdnud teistegagi. 

"Justin usub, et ta on suuteline Hillsongis korra taastamiseks ise juhtpositsioonile asuma. Ta pole eales nii õnnelik ega terve olnud ning ütleb, et võlgneb selle eest tänu Hillsongile."

Samal teemal

12.11.2020
Bieberi sõbrast superpastori armuke rääkis suu puhtaks
06.11.2020
Loe, mis patu eest Bieberi superpastor kirikust kinga sai
05.11.2020
Justin Bieberi pastorist guru vallandati sobimatu käitumise pärast
11.07.2018
Justin Bieber ja tema kihlatu peavad enne sõrmuste vahetamist läbima ka abielukursuse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee