Tele

Grete Kullast saab Tõnis Niinemetsa kõrval „Eesti laulu“ saatejuht: ma ei suutnud vastu panna! (8)

Katharina Toomemets, 31. detsember 2020 21:43
Grete ja TõnisFoto: Kairit Leibold/ERR
"Olin muidugi väga postiivselt üllatunud! Võtsin endale paar päeva mõtlemiseks, arutasin teema perega läbi ja otsustasin, et teeme ära!" hõiskab näitlejanna Grete Kuld, kellest saab tuleval aastal Tõnis Niinemetsa kõrval "Eesti laulu" saatejuht. 

Grete paljastab Õhtulehele, et on viimase kahe-kolme aasta jooksul öelnud ära päris mitmeid telega seotud pakkumisi. "Tundsin lihtsalt, et tahan rohkem aega perele ja iseendale pühendada ning ka avalikkusest veidi eemal olla. "Eesti laulule" ma muidugi vastu panna ei suutnud," ütleb ta. "Mingit hirmu ma otseselt ei tunne, aga eks väike elevus ja õhin on kindlasti sees."

Samal teemal

Grete ütleb, et enne saatekoosolekut olid nad Tõnisega kohutunud vaid paaril korral ning vahetanud ehk mõned laused. "ETV aastavahetuse saate salvestusel saime aga lähemalt tuttavaks ja praegu tundub küll, et kõik klapib. Tõnis on nii easy going ja hea huumoriga tüüp, et temaga vist teisiti ei saakski," kiidab Kuld. Praegu ta veel saateks ei harjuta. "Hetkel harjutan end mõttega, et uue aasta esimene pool tuleb suhteliselt tempokas. Mul õnnestus näha ka eelmise aasta saatejuhtide tekste, seega enam-vähem aiman, mis mind ees ootab."

Kui suur "Eesti laulu" fänn või vaataja Grete ise on? "Ma ütleks, et ikka täitsa arvestatav fänn. Nii "Eesti laul" kui ka Eurovision on olnud meie peres olulised telesündmused, mida on alati ka vaadatud. 2018. aastal olin meie võidus nii kindel, et sõitsin isegi Lissaboni kohapeale Eurovisioni vaatama."

Viimasel kahel aastal on Tõnise kaassaatejuhi rolli täitnud laulja Karl-Erik Taukar "Eesti laulu", kes avalikustas, et pidi pakkumise tagasi lükkama teise projekti tõttu. ""Eesti lauluga" on selline asi, et tegelikult mul oli see pakkumine laual, aga pidin sellest ära ütlema, sest mul on samal ajal tulemas suur muusikaline teleprojekt," ütles Taukar novembris. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee