Kanaldaja Kaia-Liisa ReinutFoto: Mari Luud
Sirje Presnal; Anu Saagim 1. jaanuar 2021 16:43
„Meie lähitulevikku oleks kõige täpsem kirjeldada lausega, mis tuli mulle täiesti kindla teadmisena juba 7. jaanuaril 2020: „Meie maailm ei saa enam mitte kunagi olema endine!““ sõnab kanaldaja ja kristalliterapeut Kaia-Liisa Reinut.

Ta lisab, et kuna tulevik loob end igal sekundil uuesti, ei ole täpsete prognooside tegemine mõttekas, kirjeldada saab vaid võimalikke suundi ja meeleolusid. Mõni suundumus paistab siiski üpris selge.

„2021 tuleb paljude jaoks väga üllatusterohke ning avalikuks tuleb hulgaliselt sellist infot, mis šokeerib ja raputab tervet inimkonda,“ lubab Kaia-Liisa. „Need protsessid, mis on inimkonna eest olnud seni varjatud, tulevad järk-järgult ilmsiks ja esimestelt saladustelt tõmmatakse loorid juba 2020. aasta detsembri lõpus.“

"Puuduta mind" - kanaldaja Kaia-Liisa Reinut; Anu Saagim; Sirje Presnal

Uus aasta on sensitiivi sõnul avalikustamise ja vastutuse võtmise aasta. „Osa peab võtma vastutuse iseenda tegude eest, teised inimkonna eest, aga kõik peavad hakkama mõistma, et nad vastutavad – ja on alati vastutanud – ise oma elu ja heaolu eest. Seda on lihtsam mõista, kui vaadata maailmas toimuvat energia, sageduse ja vibratsiooni seisukohalt. Täpselt sama rääkis omal ajal ka Nicola Tesla, seega pole see midagi uut.“

Kaia-Liisa märgib, et sõltuvalt inimese teadvuse tasandist on 2021 osale ülimalt rahulik ja väekas, teistele aga võib see olla ärev ja emotsionaalselt väga raske aasta.

Vaata videot!