Müstika

AASTA 2021 | Vandenõu-uurija Jüri Lina: kui Biden pääseb ametisse, ootab ees diktatuurlik maailmakord (5)

LISA KOMMENTAAR

parandus 13. jaanuar 2021 12:44
Nüüd sai süvariik kapot toimumata kuriteo eest fabritseeritud süüdistuse koostajana kasutades lisaks referendumi takistamisele ka Estonia huku uurimist takistada, ka selle uut uurimist toetas EKRE lisaks kehtiva perekonnaseaduse kaitseks rahvahääletuse korraldamise taotlusele, süvariik näitas ennast!
13. jaanuar 2021 12:42
Nüüd sai süvariik kapot toimumata kuriteo eest fabritseeritud süüdistuse koostajana kasutades lisaks referendumi takistamisele ka Estonia huku uurimist takistada, ka selle uut uurimist toetas EKRE lisaks kehtiva perekonnaseaduse kaitseks rahvahääletuse korraldamise taotlusele, süvariigil näitas ennast!
mh 4. jaanuar 2021 17:23
Usa valmissüsteem on osariigiti väga erinev. On osariike, kus selleks ,et valimina minna tuleb end kirja panna. Kirja ei pane, võid kodanik olla, sa pole valija. Kirja võib osades osariikides panna samal ajal kui valima läheb. Ja sealt tulebki see, et eelnevalt kirja pandud ütleme 1000 aga siis valimispäeval tuleb veel mitu inimest, kes ütlevad, et nad tahavad valida ja nad saavad seda. Kuna neid eelnimekirjades pole, siis suur osa peab ekslikult seda valmiste pettuseks. Meil on nõukaaeg sellise mõjuga veel, et ei tule pähegi uurida, millised on kohapealsed seadused.
13. jaanuar 2021 12:24
Ainult vandenõus osalejad saavad veel vandenõusid eitada!süvariigi osana toimivad reffid esitasid "parandusettepanekuna" Eesti Põhiseadust rikkuvaid ettepanekuid, sh. Eesti Vabariigi allutamise kava venemaale, mille kohta esitati kapole kuriteo teatis, kuid kapo selle asemel, et tegelda riigivastase ettepaneku allkirjastanute uurimise ja süüdistuse esitamisega, esitas süüdistuse toimumata kuriteo eest just abielureferendumi arutamiseks mõeldud päeva eel! See on selgeim näide süvariigi vandenõudest!
13. jaanuar 2021 12:32
Kui öeldakse, et kuningas on alasti (USA-s toimus valimispettus) hakatakse sellest kõnelejaid süüdistama rumaluses, täpselt nagu H.C. Anderseni muinasjutus, vandenõulaste-poolne valimispetuste eitamine koosneb täpselt sama mustrit järgivast rumaluses süüdistamises, kuigi on rikkumisi tõestatud!