Inimesed

Piret Järvis-Milder lapse kaotamisest: kanda poega viis kuud oma kõhus ja siis temast ilma jääda on kirjeldamatult valus (18)

Delfi, Pere ja Kodu, 27. detsember 2020 14:40
Piret Järvise ja Egert Milderi pulm.Foto: Chalo Photography
Neljakuuse tütrekese Milli vanemad Piret Järvis-Milder (36) ja Egert Milder (31) räägivad ajakirja Pere ja Kodu kaaneloos, et elasid kaks aastat tagasi üle valusa kaotuse, kui viienda kuuni kantud rasedus ühtäkki katkes. 

“Kanda armastatud ja väga oodatud poega viis kuud oma kõhus, tunda ta liigutusi, unistada elust koos temaga ning siis tast ilma jääda – see on kirjeldamatult valus," räägib Piret.

Samal teemal

Naine tunnistab, et kaotusest aitasid tal üle saada Egert, vanemad ning ta enda töö ja tegemised. “Sellise läbielamise järel tahaks kõigele käega lüüa, kuid mind aitas leinaga toime tulla just see, et ma ei lubanud endal nurka konutama jääda. Ma ei läinud oma mulli, ei isoleerinud end maailmast ega Egertist."

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Piret Järvis-Milder ja Egert Milder said Milli vanemateks tänavu 14. augustil. "Ta on hästi tubli ja asjalik laps, pisut memmekas ka. Kõik on väga hästi ja vanemad ääretult õnnelikud," rääkis Piret suvel Õhtulehele.

Piret ja Egert kohtusid 2013. aasta novembris noortebändide konkursil, kus nad mõlemad olid palutud muusikaekspertidena žüriisse. Noori muusikuid jälgides jälgisid nad aga ka teineteist. "Meil oli kohe alguses omavahel hästi paljust jutustada ja meil oli ja on senini üksteise seltsis põnev," ütles Piret. Paar abiellus 2017. aastal Gruusias Tbilisis.

Samal teemal

06.10.2020
FOTO | Piret Järvis-Milder jagab armsat perepilti
18.09.2020
Piret Järvis-Milder pisitütrest: võikski päev otsa ainult tema vaatamisega tegeleda
15.09.2020
NUNNU FOTO | Piret Järvis-Milderi ja Egert Milderi tütar sai ühekuuseks: ta vajab natuke liiga palju tähelepanu
22.08.2020
Piret Järvis-Milderi ja Egert Milderi perre sündis tütar, kes sai väga armsa nime: „Oleme ääretult õnnelikud!”