Inimesed

Katrin Lust müüb oma Tartu linna südames asuvat kodu: idee maakodust tundub suurema unistusena (7)

Mondela Urbala, Katharina Toomemets, 21. detsember 2020 19:55
Katrin LustFoto: Hannes Dreimanis
Telesaatejuht Katrin Lust müüb oma Tartu Raekoja platsil asuvat kodu. "Eks inimese unistused ikka muutuvad. Hetkel tundub mulle idee maakodust suurema unistusena," tunnistab Lust. 

Korteri soetas ta viis aastat tagasi, Inglismaalt tagasi tulles. "Ostsin plaaniga teha sinna Tartu kodu. Arvan, et see on tegelikult imeilus kodu kellelegi, kes saab seda vaadet igapäevaselt nautida," jutustab Lust, et tema elu on põhiliselt Tallinnas ning Tartus olles saab ta olla ema pool. 

Katrin loodab, et kodu leiab omale toreda omaniku. "Mul on Tallinnas kaks korterit ja Tartu oma ülalpidamine ei ole majanduslikult ratsionaalne," tõdeb Lust ja lisab, et kahju tal seda müüa pole, sest kinnisvara osas ei ole tal erilisi tundeid. 

"Tahan olla tähelepanust eemal kuskil vaikses kohas ja seetõttu on mõte maakodust praegu ilus," unistab Lust. 

Raekoja platsil asuv korter on kahetoaline, 53,8 ruutmeetrit suur ja ehitatud 1954. aastal. Lusti korter asub teisel korrusel ning majas on kokku ainult 18 korterit, lisaks ka kolm äripinda. Korteri hinnaks on 138 000 eurot.

Tutvu kuulutusega SIIN. 

Samal teemal

30.11.2020
Katrin Lust käib Veet Manoga endiselt kohut: „Minu hinnangul on tegemist väga tähtsa võitlusega!“
05.11.2020
Mis saab „Kuuuurijast“ ja „prügitelevisiooni kuningannast“ Katrin Lustist Kanal 2 uue osaniku Jüri Piheli taktikepi all?
16.10.2020
„KUUUURIJA“ 10 | Katrin Lust: küsin endalt igal hooajal, et kui vaatajaid enam pole, siis mida ma veel oskan