Geidi Raud | Video: Hannes Dreimanis 22. detsember 2020 09:36
„Tahan videotes paljastada, missuguseid mehi on internetis. Nad kasutavad oma kuulsust selleks, et meelitada noori neiusid endaga hotelli. See on nii kurb, ma tahan tüdrukuid hoiatada. Olen pannud endale nimeks TikToki-emme,“ räägib sotsiaalmeediakuulsus Arija Helmvee (19), kel jälgijaid kaks korda rohkem kui Saaremaal elanikke. 

„Küsin endalt suht tihti, et miks ja kust nad tulid, aga ma ei oska sellele täpselt vastata,“ räägib 72 000 jälgija uhke omanik. Enne kui Arija valis kasutajanimeks Roosabanaanike, maitses ta muudki söögikraami. „Hästi paljud ütlevad, et ma olen vlogger Deanabanana copy (ingl. k – koopia). Tibud, ei! Roosabanaanikese nimi on mul Instagramis 2015. aastast. Mul olid enne seda täiesti random (ingl. k – suvalised) nimed. Vahepeal ma olin näiteks Undercovernuudel.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Urmas 24. detsember 2020 18:17
Ma ei saa aru? Kui ise ollakse pettunud meestes, kes meelitavad hotelli, siis miks peaks hoiatama teisi tüdrukuid, kes võib-olla just tahavadki kuulsate meestega hotelli minna. Oli vist mingi Anett koos sõbrannaga, kes pasundasid üle Eesti, kuidas mingi lauljaga koos öö veetsid ühes hotellis. Mida roosabanaanike siis arvas kuikuulsad mehed teda hotelli kutsusid? Monopoli lauamängu mängima? Kokkuvõtteks- lapsesuu jutt!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS