Inimesed

SELTSKONNATÄHED JÄLLE RAKSUS! Brigitte Susanne Hunt Anu Saagimile: ma olen nii pettunud 

Merilyn Närep, 21. detsember 2020 10:53
Brigitte Susanne Hunt aastal 2018 külas Anu Saagimil saates "Hommikusöök staariga"Foto: Jörgen Norkroos
"Ma ei soovinud aastal 2020 jagada draamasid, aga kui ma näen, kuidas hea tuttav levitab minust valesid ja kasutab privaatselt jagatud jutte "meelelahutuse" tegemiseks, siis ma astun vahele," pahandas Brigitte Susanne Hunt pühapäeva õhtul sotsiaalmeedias.

Nimelt sai Brigitte pahaseks Anu Saagimi peale, kuna too olevat valetanud ja avalikustanud "Klatšiminutite" saates paar fakti. "Klatšiminutid" olid oma järjega jõudnud septembrikuusse, mil Brigitte ka oma 25. sünnipäeva pidas ning kuhu bravuuritar ka kutse sai. Brigitte tähistas sünnipäeva 25. septembril Tallinna vanalinna veerel salongis Biblioteq. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.11.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 9 | Kethi Uibomäe pulmad toimuvad Gruusias, homoseksuaalina ei jõua Eesti konnatiigis kuhugi, kuid suunamudimine toob lõdvalt leiva lauale
18.11.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 8 | Teletibi abiellus Eesti rikkaima mehega, kellele sai saatuslikuks tiivaripsutamine ja mis juhtus kullakaevurite Nau ja Sibulaga?
16.11.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 7 | Juulikuu – hurraa, enamik elu on kuulsustel tasuta! Taavi Libe vingub jälle! Miks Tanel Padar abielluda ei julge?
12.11.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 6 | Juunikuu – joogagurule karvased naised ei meeldi, 5Miinuse fännid löövad meestele küüned selga ja miks Alari Kivisaart ei vallandatud?