Inimesed

"Klatšiminutid – aastalõpu eri" on ÕL TV eetris igal neljapäeval ja pühapäeval

„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 9 | Kethi Uibomäe pulmad toimuvad Gruusias, homoseksuaalina ei jõua Eesti konnatiigis kuhugi, kuid suunamudimine toob lõdvalt leiva lauale 

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre, 21. detsember 2020 15:36
"Klatšiminutid - aastalõpu eri" september 2020 - Sten Talivee; Anu SaagimFoto: Rauno Vahtre
Toome teieni ÕL TV erisaate "Klatšiminutid – aastalõpu eri". Tõmbame koos ajakirjandustudeng Sten Taliveega liistule aasta 2020. Laotame teie ette parimad palad, kuid ei löö risti ette ka klatšijuttu veeretades. Pole vahet, kas nägime miskit erakordset unes, kuulsime seda naabrimutilt või lugesime lehest. Anname hagu, nii et tolmab!

"Klatšiminutid – aastalõpu eri" on ÕL TV eetris igal neljapäeval ja pühapäeval

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.12.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 10 | Hannes Võrno teeb muusikat garaažibändis, kas vanemad mehed on voodis tõesti jumalad ja miks pani Hing Fekeli oma kleidi põlema?
21.12.2020
SELTSKONNATÄHED JÄLLE RAKSUS! Brigitte Susanne Hunt Anu Saagimile: ma olen nii pettunud
18.12.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 8 | Teletibi abiellus Eesti rikkaima mehega, kellele sai saatuslikuks tiivaripsutamine ja mis juhtus kullakaevurite Nau ja Sibulaga?
16.12.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 7 | Juulikuu – hurraa, enamik elu on kuulsustel tasuta! Taavi Libe vingub jälle! Miks Tanel Padar abielluda ei julge?