Liisi KoiksonFoto: Erki Parnaku
Toimetas Liisa Mugra 15. detsember 2020 13:31
Lauljatar Liisi Koikson ja tema rootslasest peigmees Christian Harrysson said pisitütre vanemateks.

"Saime kokku!" teatab Liisi Instagramis, kus hoiab süles vastsündinud tütart ja kõrval on esiklaps Ella. "Tüdrukute kalli," lisab ta hashtag'ina.

Kroonika kirjutas augustis, et Liisi Koikson on teist korda lapseootel. Tema kasvavat beebikõhtu said kõik kuulajad näha "Tornimuusika" kontserdil Tartu Jaani kirikus, kus sinisemummulist kleiti kandnud lauljatar oli iseäranis õide puhkenud.

Laulja peres kasvab 2016. aastal sündinud tütar Ella. "Minu meelest on lapsed üleüldse andekad. Kui sa ei piira neid enda täiskasvanuliku loogikaga, tulevad nad tihtipeale isegi paremate ideedega välja, kui sul endal," sõnas Koikson "Vikerhommikus" ja tõdes, et ei taha panna oma lapsele pinget peale. "Ma ei ole teda kuskile laulukonkursile kirja pannud, aga mulle meeldib, kui ta ise hakkab laulma mingit lugu, mis lasteaias on õppinud."

Ella ootas väga innukalt väiksemat õde. "Valmistame teda vaikselt ette, et tema on nüüd suurem, saab õpetada ja olla eeskuju väiksemale. Eks, kui see hetk kätte jõuab, näeb, mis reaalsus tegelikult on – olen teiste vanemate käest kuulnud, et selle kõige olulisema ja nunnuma positsiooni käest ära andmine ei ole kindlasti lihtne," rääkis Koikson septembris