Inimesed

Dave Benton sai jõuluõhtul esinemise eest karistada: enam ei tee ma seda mitte kunagi! 

Anu Saagim, 10. detsember 2020 09:58
DAVE BENTON Tags: Dave BentonFoto: Erlend Štaub
"Eesti ja Aruba on sarnasemad kui arvatakse," kinnitab Dave Benton.  "Traditsioonid on sarnased ja Arubal on süüakse isegi verivorsti."

Dave Bentoni jõulurüüs hubane kodu annab tunnistust sellest, et perekonna jaoks on jõulutraditsioonid äärmiselt olulised – maja peab olema kodu, on muusik veendunud. Benton sõnab, et nende perekonna jaoks on jõulud väga tähtsad ning koos tehakse kõike – kaunistatakse kodu, valmistatakse jõuluroad, jõuluõhtul lauldakse ning veedetakse koos aega. Need jõulud on aga Bentoni  jaoks selle võrra erilisemad, et ta korraldab 20. detsembril Kaarli kirikus 20. juubelikontserdi, mis jääb tema korraldamise all viimaseks.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.12.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 5 | Maikuu oli lahkuminekute ja jagelemiste kuu, Sal-Sallerile sai saatuslikuks salasuhe noore näitsikuga, Silvia Ilves möllab Tinderis
04.12.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 4 | Elina Nechayeva välgutas kallist disainerkotti, Beebilõust ajas end kiilaks ja Rannamaja-Kerli langes taas kirelõõma leegitsevasse embusesse
29.11.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 3 | Keda kirutakse Eesti ajakirjanduse haiguseks, kuidas leiab mees ideaalse naise ja miks armastab Taavi Libe ilma elukaaslaseta pidutseda?
26.11.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 2 | Kas sina tead, kus käib president Kersti Kaljulaid koos sõbrannadega veini limpsimas ja miks on Rannamaja-Seidil võimatu saada koolidesse praktikale?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee