Foto: @joe_exotic/Instagram
Toimetas Triin Tael 9. detsember 2020 10:34
Netflixi dokumentaalist "Tiger King" tuntud endine loomaaiapidaja Joe Exotic istub trellide taga, olles süüdi mõistetud katses rivaal Carole Baskinit palgamõrvari abil teise ilma saata. Nüüd palub Joe Kim Kardashianilt abi.

Reality-täht Kim palus 2018. aastal, et president Trump annaks armu Alice Marie Johnsoni nimelisele eakale naisele, kes uimastikuriteo eest eluaegset vabaduskaotust kandis ja oli türmis istunud üle 20 aasta. Johnson pääseski vabadusse ning poseeris lõpuks Kimi trimmiva pesu Skims reklaamis. 

Novembris kohtus Kim ühe surmamõistetuga. Nüüd loodab Joe Exotic - õige nimega Joseph Maldonado-Passage -, et maailma mõjukamate naiste hulka kuuluv teletäht ja ärihiid kostab ka tema eest. Loomaaiapidaja suurim soov on pääseda taas oma noore nägusa abikaasa Dillon Passage'i ja eaka isa juurde. 

Joe on kirjutanud Kimile avaliku kirja. "Ma tean, et Te pole minuga kohtunud ning ehk ei tahakski seda, kuid usun, et peate meie õigussüsteemi väärtusi endale hingelähedaseks," vahendab ET.com. "Palun aidake mind, loovutades oma elust kümme minutit ja helistades president Trumpile, et ta mu 257-leheküljelist armuandmispalvet vaataks. Kõik need asitõendid tõestavad mu süütust."