Liis Lass näeb Singapuri vaimustava lääneliku oaasina keset Aasiat.Foto: Erakogu
Liisa Mugra 11. jaanuar 2021 20:23
„Hooldasin just kaheksapäevaselt hüljatud imikut kaks kuud… Milline privileeg omada jõudu ja võimalust tagasi anda ning tõeliselt aidata!“ kirjeldab kümme aastat tagasi Eestist lahkunud omaaegne seltskonnatäht, kahe lapse ema ja õnnelik abielunaine Liis Lass (34) oma elu Singapuris ja rõõmustab, et tal on palju põhjust tänulik olla. Singapuri läks Liis enda sõnul selge visiooniga: „Teadsin, et loon siin turvalises ja ilusas riigis endale teise kodu ning hakkan juhtima oma kinnisvaraalast äritegevust.“ Liisi sõnul on selles riigis olemas kõik, mis võiks leiduda paradiisis.

Singapurist võlutud Liis avab igal hommikul silmad tänutundega ja naudib igat päikselist päeva, mida seal jagub ohtralt. „Armastan oma abikaasat ja lapsi ning olen tänulik kõige eest, mis mul on. Lapsed on praegu prioriteet ja elu käib enamasti nende koolitamise ning hobide ümber. Järgnevad mu enda ettevõtted, tegutsemine kinnisvara valdkonnnas ja loomulikult muusikaline looming, mida eestlane teab ehk kõige enam: raadiotes mängib pidevalt sada minu lugu,“ räägib ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

silma 13. jaanuar 2021 00:42
torkas küll see suurustamine ja vihje tema vähesest seosest lihttööga? Sellest aru ei saa ,kas muidu intelligentne daam nagu end näidata püüab saab olla emotsionaalne elevant? Natuke taktitunnet siiski. Hinnatav peale hakkamine.....ja algus pole kunagi kerge,arvata võib et kui ta suhtumine lihttöösse nii shokeeriv on siis algkapitali ta ilmselt kohvikutööga näiteks ei teeninud. Inimlikult tore kui keegi kel julgust ja peale hakkamist oma paradiisi loob.
12. jaanuar 2021 16:43
"... kuidas ikkagi sündis superriik maavaradeta väikesest Malaisia poolsaaretipust, millel terendas ees pealtnäha võimatu missioon: püüda produktiivselt koos elama panna mitmed erinevad rassid ja religioonid. Pealisülesandena majanduslikku edu silmas pidades suudeti aga inimesi ohjeldada – nii juhtub, kui riiki juhivad targad inimesed ja toimivat süsteemi põlvkonniti väga ei muudeta,“ Siit vöiks Eesti paljut öppida.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS