Inimesed

KARANTIINIS ISTUV KRISTJAN JÕEKALDA: kõige õudsem Aafrikasse reisimise juures oli koroonatingimustes lendamine (8)

Geidi Raud, 2. detsember 2020 16:28
OLUKORRAST PILVEDE KOHAL: Visiiride ja maksidega lendamist peab Kristjan Jõekalda reisi kõige hullemaks osaks. (Vasakult: operaator Villem Tarvas, Kristjan Jõekalda, Teet Margna ja teine kaameramees Madis Reimund.)Foto: Villem Tarvas
„Kõige õudsem oli lennureis sinna ja tagasi. See oli koroonatingimustes kohutav! Meie lennud kestsid kokku üle ööpäeva ja selle aja jooksul pidime kogu aeg kandma maski ja lennukis veel ka takkaotsa visiiri,“ kirjeldab Kristjan Jõekalda, kes istub pärast Tansaanias „Kahe kange“ reisiseikluse filmimist kodus karantiinis. 

„Kaks kanget“ võttemeeskond külastas novembris Aafrika idaosas asuvat ligi 56 miljoni elanikuga Tansaaniat ja selle eksootilist Sansibari saart. Kokku viibisid nad reisil üle kolme nädala. Kristjan ei salgagi, et ajas alguses Aafrikasse reisimise osas sarvi vastu. „Nagu ikka! Ma lubasin pühalikult iseendale ja teistele, eesotsas Teet Margnale, et ma ei tõsta iialgi oma jalga Mustale Mandrile. Kuigi jah, ma olen kunagi käinud Tuneesias ja Egiptuses nagu kõik teisedki eestlased, aga see pole päris Aafrika. Tõeline Aafrika algab pärast Sahara kõrbe,“ räägib telemees. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.11.2020
Aafrikas seikleva Kristjan Jõekalda abikaasa: „Õhtuti püüame SMSide teel sidet hoida.“
04.11.2020
Kahe kange Margna ja Jõekalda seiklused jätkuvad koroonaviiruse kiuste Aafrikas! TV3: kaalusime riske tõsiselt

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee