Tele

Ebainimlikud elutingimused viisid vanaproua hauda? Vald: kui ei taheta oma kodust lahkuda, pole meil õigus vägisi ära viia (5)

Toimetas Liisa Mugra, 30. november 2020 21:05
"Kuuuurijaga" võttis ühendust meesterahvas, kelle sõnul elab üks tore memm kohutavates tingimustes ehitussoojakus.Foto: Kuvatõmmis/ "Kuuuurija"
"Kuuuurijaga" võttis ühendust meesterahvas, kelle sõnul elab üks tore memm kohutavates tingimustes ehitussoojakus. “Naine elab metsas juba aastaid, aga keegi midagi ei tee," kirjeldas Artur. Kahjuks tuli saatejuht Katrin Lusti kohale jõudes välja, et vanaproua on siit ilmast lahkunud.

"Vaatasin teie saadet Põltsamaaa koopamehest. Täiesti räige lugu ja mis veel hullem: Tallinna külje all on täpselt sama lugu. Ma ei saa aru, kuidas inimesed elavad täiesti eluohtlikes tingimustes. Ta on elanud seal metsas aastaid, kui ma ei eksi,” tõdes Artur. "Olen aastaid mööda käinud ja see, et keegi nii elab, on ajuvaba. Ma ei saa aru, kuidas 2020. aastal elavad inimesed metsas ja keegi neid ei aita. Ma ei saa aru – vald on teadlik, aga keegi midagi ei tee."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.11.2020
KURB LOOMALUGU NARVAS: ema ja tütar päästsid alkohooliku käest näljas ja stressis koera, kuid politsei viis looma mehele tagasi
17.11.2020
LÕPP SEL LOOL! Jüri Pihel: pole teada, kas, millal ja kuidas me „Hingesoojusega“ jätkame. Katrin Lust: olen täitsa jahmunud!
16.11.2020
90aastase mehe jube elu hooldekodus: mind hoiti luku taga ja võre oli ees, et ma ei saaks ennast liigutada
10.11.2020
KULUTULENA LEVIVAD KUULUJUTUD: kui midagi pekki läheb, kirjutatakse surmapõhjuseks koroona! Seda pole olemaski!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee