Foto: Hannes Dreimanis
Geidi Raud | Video: Hannes Dreimanis 1. detsember 2020 16:57
TikToki staari Kerli Paaslepa (18) elu on tõeline numbrimaagia: 979 000 jälgijat ja 13,2 miljonit meeldimist! Videol, kus ta emotikone jäljendab, on meeldimisi sisuliselt Eesti rahvaarvu jagu. Fännid aga suruvad Kerlit veelgi kõrgemale ja kaugemale. „Mulle kirjutatakse vahepeal, et miks sul ei ole juba miljon jälgijat täis,“ ütleb neiu.

Kerlile on aga kvantiteedist olulisem kvaliteet. „Mulle ei ole tähtis, kui palju inimesi mind numbriliselt jälgib. Mulle lähevad kõige rohkem korda need jälgijad, kes on minuga olnud algusest saati. Minu vanad jälgijad, kes kirjutavad positiivset tagasisidet ja mind support'ivad (inglise k. toetavad – G.R.).“ 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (1)

Urmas 2. detsember 2020 08:05
"Kui keegi on juurde võtnud, kirjutatakse kohe video alla, et sa oled paks. Kas sa, kommenteerija, arvad, et oled ise parem? Miks sa pead teist alandama?" Miks peab solvuma kui keegi väljendas oma sõnadega juurdekaalu? Kui öeldu ei meeldi ja selle peale solvutakse, siis kas see on ikka alandamine? Aga võib olla on ka kommentaator paks ja ei solvu kui tema kohta nii öeldakse ja kirjutas endast lähtudes? Miks arvate, et olete maailma nabad, keda peab ainult kiitma? Saage üle oma egost!

SISUTURUNDUS