“Tahtsin näha, kas ta jääb oma tõekspidamistele kindlaks,” ütleb Taavi Libe, kes mehe nõusolekul köhatas talle kaks korda näkku. Foto: Kuvatõmmis/TV3
Liisa Mugra, Geidi Raud 30. november 2020 14:57
Sotsiaalmeedia kihab pahameelest: “Seitsmesed: Duubel” ajakirjanik Taavi Libe köhis maskivastasel üritusel peale mehele, kelle süles oli väike laps. “Tahtsin näha, kas ta jääb oma tõekspidamistele kindlaks,” ütleb Libe, kes mehe nõusolekul talle kaks korda näkku köhatas.

Maskivastasel meeleavaldusel osalenud insener Toomas Kaljas teatas “Duubli” saatejuhtidele: “Olen pakkunud 6000 eurot sellele, kes mind koroonasse nakatab: võite köhida näkku, kätelda, silmi hõõruda!” 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (30)

J 30. november 2020 21:54
Minu arust kadus see natukenegi mainet, mille Hr.Libe ERR-s töötades saavutanud oli, peale TV3-ga liitumist. Sellest aktsioonist edasi pole Hr.Libe kohta eriti paslik ajakirjaniku ametinimetust kasutada. Tavaline kloun.
vahet pole 30. november 2020 18:19
Maskivastased tegelevad ju kaudselt näkku sülitamisega kaaskodanikele, neile kes kannavad maske ja ka valitsusele. Mis kõige hullem, ka tervishoiutöötajatele, sest nemad peavad tegema rasket tööd ja tegelema maskieitajate kaudse näkku sülitamise tagajärgedega!
Juku 30. november 2020 19:09
Ettevaatust, kui teil on lahtine tuberkuloos ja maskivastase sellesse nakatate, siis saate range karistuse.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS