Inimesed

GALERII JA VIDEO | Kalev Mark Kostabi 60. sünnipäeva tähistati kummituslikus ostukeskuses 

Anu Saagim | Video: Viktor Burkivski, 30. november 2020 10:28
Kalev Mark Kostabi 60. sünnipäeva tähistamine T1 Mall of Tallinn Foto: Viktor Burkivski
Seoses koroonaviirusega on reisimine hetkel keeruline, sestap tähistati Ameerikas elava ja töötava kunstniku Kalev Mark Kostabi 60. sünnipäeva ilma sünnipäevalapse kohalolekuta T1 Mall of Tallinn, Kostabi kunstigaleriis. 

Juubilar ilmutas end veebi vahendusel ja palus külalistel lasta hea maitsta nii veinil, kui suupistetel. Loomulikult ei puudunud ka üllatused. Inimtühja ja pisut kummituslikku ostukeskusesse olid kogunenud teiste seas dirigent Kristjan Järvi koos kaasaga, äridaam Kersti Toots, laulja Greesi Desiree Langovits, kunstnik Jaak Visnap jpt.   

Vaata videot ja pildigaleriid!

Kalev Mark Kostabi 60. sünnipäeva tähistamine T1 Mall of Tallinn Foto: Viktor Burkivski

Samal teemal

29.11.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 3 | Keda kirutakse Eesti ajakirjanduse haiguseks, kuidas leiab mees ideaalse naise ja miks armastab Taavi Libe ilma elukaaslaseta pidutseda?
27.11.2020
VIDEOINTERVJUU | Vaido Neigaus: mul on jube kahju, et pidin Eestist lahkuma, aga Soomes ei näidata homopaaride peale näpuga
26.11.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 2 | Kas sina tead, kus käib president Kersti Kaljulaid koos sõbrannadega veini limpsimas ja miks on Rannamaja-Seidil võimatu saada koolidesse praktikale?
23.11.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 1 | Kuidas panna raha kasvama, teha uue silmarõõmu jaoks voodis ruumi ja miks tasub internetis müüa endast paljaid pilte?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee