Tele

LÄKS ÕNNEKS: „Pealtnägija“ saatejuhi Mihkel Kärmase koroonatest osutus negatiivseks 

Toimetas Mondela Urbala, Liisa Mugra, 26. november 2020 12:05
Mihkel Kärmas Foto: Sven Arbet / Ekspress Meedia
„Pealtnägija“ toimetaja ja saatejuht Mihkel Kärmas oli lähikontaktis Covid-19 positiivsega, pidi viibima eneseisolatsioonis ning sel kolmapäeval saadet ei juhtinud. Nüüd on teada, et Kärmase koroonatest ostutus negatiivseks ja ta on varsti taas ekraanil. 

Paljud märkasid, et eile oli „Pealtnägija“ stuudios Taavi Eilat, sest Mihkel pidi viibima eneseisolatsioonis, kuna oli olnud lähikontaktis COVID-positiivsega. Eile täitus kontakti hetkest 10 päeva ja Mihkel andis koroonaproovi, mille tulemus osutus täna hommikul negatiivseks. Aitäh kõigile, kes kaasa elasid. Kohtume ekraanil juba pisut vähem kui nädala pärast,“ seisab saate Facebooki lehel.

„Sel esmaspäeval sain teate, et olen ametlikult lähikontaktne seoses sündmusega, mis toimus nädal tagasi esmaspäeval,“ avaldas Mihkel Kärmas kolmapäeval saate Facebooki lehel ja seetõttu õhtul „Pealtnägijat“ ei juhtinud. „Täna hommikul tegin koroonatesti, mis loodetavasti homme osutub negatiivseks, ja tiba vähem, kui nädala pärast näeme jälle ekraanil,“ lisas ta

Samal teemal

04.09.2020
Mihkel Kärmas teeb filmi Mati Alaverist: tema tegevuse järgselt ei surnud üksnes Eesti suusatamine
27.09.2019
Mihkel Kärmas Estonia katastroofist: hämmastav, et ka nüüd ilmub lagedale dokumente, mida varem pole nähtud
24.01.2019
Mihkel Kärmas kutsus Kersna saadet Ilvesest Savisaare soojendusbändiks: need ei ole võrreldavad!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee