Saund

Nublul valmis debüütalbum: panin sellesse kulbiga minevikku, teelusikaga olevikku ja näpuotsaga tulevikku 

Toimetas Liisa Mugra, 24. november 2020 16:00
Nublul valmis debüütalbumFoto: Pressimaterjal
Räppar Nublul on valminud debüütalbum "Café Kosmos”, mis koondab rohkesti seniavaldamata materjali ning valiku varemilmunud singlitest. Albumi inspiratsioon pärineb elust enesest.

"Panin sellesse kulbiga minevikku, teelusikaga olevikku ja näpuotsaga tulevikku. Mõtteid ja tujusid on seinast seina. Samuti mõned külalised," ütleb räppar

Räppari debüütalbumil teevad kaasa Gameboy Tetris, Mikael Gabriel, Raul Ojamaa ja Buck Fuddi ning oodata on ka üllatusi. "Salvestusprotsess oli lõpus kõigile päris kurnav, aga Ago, Gevin ja Vallo (produtsendid Ago Teppand,Gevin Niglas, Vallo Kikas – toim.) panid nii šefilt, et saime kõik õigeks ajaks valmis,” vaatab nublu tagasi intensiivsele salvestusperioodile," räägib Nublu. 

Kas albumi pealkiri sai inspiratsiooni Universumist, mida nublu hiljuti ühes Mikael Gabrieliga päästma asus või vastupidi? "Café Kosmos on üks koht, kus enamik albumist kirjutatud on," jätab muusik vastuse õhku ja lubab seda kuulajal endal otsustada.

 

Samal teemal

06.11.2020
VAATA | Nublu ulmelises muusikavideos teevad kaasa ka tuntud Eesti näitlejad
26.10.2020
Peeter „Tulnukas“ Oja: moonutasin häält, nii et pisarad olid silmis
26.10.2020
RAHVAS ARVAB | „Maskis laulja“ Kärbseseen on Luisa Rõivas, Draakon aga Kethi Uibomägi
16.10.2020
RAHVAS ON RÄÄKINUD | „Maskis laulja“ teises hooajas tahetakse näha Evelin Võigemasti, Mart Helmet ja isegi Kersti Kaljulaidi!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee