Klatšiminutid - aastalõpu eri. Saatejuhid Anu Saagim ja Sten TaliveeVideo: Rauno Vahtre, Mari Luud
Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Tatjana Iljina; Mari Luud 23. november 2020 10:05
Täna õhtul jõuab teieni uus ÕL TV saade "Klatšiminutid – aastalõpu eri". Tõmbame koos ajakirjandustudeng Sten Taliveega liistule aasta 2020. Toome teie ette parimad palad, kuid ei löö risti ette ka klatšijuttu veeretades. Pole vahet, kas nägime miskit erakordset unes, kuulsime seda naabrimutilt või lugesime lehest. Anname hagu, nii et tolmab!

"Klatšiminutid – aastalõpu eri" on ÕL TV eetris igal neljapäeva ja pühapäeva õhtul 

Sten Talivee Foto: Erki Pärnaku

Kes on kaassaatejuht Sten Talivee?

Sten on inimene, kes suudab rääkima panna ka kõige kinnisema inimese. Ta on veendunud, et üks hea ajakirjanik suudab suhtuda respektiga nii reality show kangelastesse kui presidenti. Ta teab, et tegelikult oleme kõik surelikud oma lihtsate murede ja rõõmudega. 

“Klatšiminutite” vaatajale annab Sten kaasa ühe väikese soovituse: “Ärge meie loba liialt tõsiselt võtke – suhtuge sellesse kui surakasse, mis annab särtsu ärgipäeva. Mis oleks elu ilma väikese vürtsita!“

"Väljavalitud staarid olgu õnnelikud, et neid on märgatud. Klatši on nad auga välja teeninud," põrutab Sten. "Aitäh teile, et olemas olete!”

Nõid Nastja ennustas aasta 2020 jaanuaris, saates "Puuduta mind", et Rotiaastal valitseb meid hea, valge energia. Must ja negatiivne saab tagasilöögi

Nastja lisas, et aasta 2020 ei soosi siiski suurte riskide võtmist, sest rott on ettevaatlik loom. Tema teine oluline omadus on kokkuhoidlikkus ja kalduvus varusid koguda. Nastja ütleski, et aasta 2020 soosib varude täiendamist. „Rott ei armasta, kui inimene asjatult raiskab,“ ütleb ta.

„Mul on üks nipp, kuidas panna raha kasvama. Maagia peamine reegel on, et kui te soovite oma ellu midagi juurde, peab teil olema selleks ruumi. Kui soovite osta uut diivanit, peab selle jaoks olema koht, kui tahate uusi riideid, peab ka nende jaoks olema vaba ruumi. Isegi kui soovite oma ellu inimest, peate olema kindel, et teie südames on tema jaoks ruumi. Ja teie kodus ka. Näiteks ei tohiks üksik naine magada kitsal kušetil, vaid ikka suurel voodil, et oleks koht, kuhu mees saaks hüpata.“

Ka raha jaoks peab olema koht – mitte pangaarve

„Rahaenergiale meeldib, kui seda austatakse ja imetletakse,“ sõnas Nastja. „Raha jaoks võiks olla eraldi ilus karbike või sahtel, ideaalis punane või mitmevärviline. Kohe kui raha saate, pange osa sellest karbi sisse. Varsti te imestate, sest see karp muutub rahamagnetiks – see oli eriline rotiaasta nipp.“

Pikemat intervjuud nõid Nastjaga saab vaadata Õhtulehe veebisaatest „Puuduta mind 115.saade“.

Klatšiminutid - aastalõpu eri; saatejuhid Anu Saagim; Sten Talivee Foto: Erki Pärnaku

JAANUARI KUUMIMAD PALAD ON TEIE EES!

Brigitte Susanne Hunt amüseeris uusaastaööl ekskallimaga

Uuusaastaöö on imede öö! Seltskonnakaunitar Brigitte Susanne trallas aastavahetusel ööklubis Veenus, esialgu küll sõbrannadega, kuid uude aastasse, 2020 purjetas kaunitar ekskallim Roni kaisus ja tuliste suudluste saatel. 

Brigitte suudles ekspeikaga Foto: Kroonika

Eesti seksikaim naine Liis Lemsalu küttis kuumaks Soome popstaar Isac Ellioti. Paarike suudles ennastunustavalt Eesti muusikaauhindade gala järelpeol

Soome näikse Liisi erutavat. Aastahitiks pärjati tema lugu "Kehakeel", mis on soome popstaar Anna Puu loo "Keho puhuu" tõlkeversioon. Lisaks laenas näitsik põhjanaabritelt üheks ööks ka hõbekõri Isac Ellioti, et temagagi kehakeeles suhelda. Vallatu paar veetis kuuma öö tantsides, suudeldes ja... Häbipunas Lemsalu põrutas peale skandaali kiirelt välismaale.

Liis Lemsalu küttis kuumaks Soome popstaar Isac Ellioti Foto: FB

Helen Kõpp ehk Prooviabielu-Helen müüs internetis raha eest oma paljaid fotosid

Helen paljastavate piltide pärast häbi ei tundnud. Kalvi Kallega peale "Prooviabielu" saadet lapse teinud näitsik tõdes vaid: “Mu meelest mul on juba mark nagunii maas tänu “Prooviabielus” vastu tahtmist piinlemise tõttu. Saatesse meelitati mind kavalusega ja saade lõigati kokku suvaliselt, et rohkem klatši ja kõmu külvata. Mingisugune alasti pildikene nüüd küll midagi hullemaks ei tee. Vastupidi, mul on keha, millele olen tänulik. Ma teen kõvasti trenni ning selle ilu mitte jäädvustamine oleks raiskamine.” 

Blogija ja "Prooviabielu" saatest tuntust kogunud Helen Kõpp (vasakul) erutab sotsiaalmeedias postitustega, kus ta oma sõbrannaga täiskasvanute spaas väga nappides bikiinides möllab Foto: Heleni blogi

Merlin Mälk ja Eesti Laul - katastroof kuubis

Eesti Laulu 2020 üks favoriite oli kindlasti Merilin Mälk. Tema lavashow ümber ringles mitmeid pööraseid kuulujutte. Näiteks spekuleeriti, et lavale tuuakse tonnide viisi liiva, et noor lauljanna saaks esituse ajal sama meeleolukalt kõrbeliivas kümmelda kui muusikavideoski. Seejärel räägiti ulmelistest summadest, mille abil manatakse lavale hoopis uut sorti maagia. Lõpptulemus oli faopaa, sest lauljatar sattus kaadrisse ilma meigita. Vaata videost kaadrit kellaajal 3.24 minutit.

 

Karusnahast loobunud ja Roheliste erakonnaga liitunud Anu Saagim valis poes luksuslikku hundikasukat

Tähelepanelik Kroonika lugeja sattus Balti jaama populaarses vintaaž-kaupluses Fankadelik Vintage nägema eriskummalist vaatepilti. Väidetavalt nõudis bravuuritar poemüüjalt allahindlust silmapaistvalt luksuslikule hundinahksele kasukale. Tegelikkus oli palju proosalisem. Vaata täpsemalt klatšiminutite videost, kus Õhtulehe videograaf Rauno Vahtre tõe paljastab!

Anu Saagim valis vintaaž poes luksuslikku hundikasukat - tegelikult salvestati Fankadeliku poes saadet "Hommikusöök staariga", kus nalja pärast prooviti selga kasukaid, tehti neist uduseid pilte ja müüdi maha Kroonikale. Hommikusöögi külaliseks oli Rannamaja-Kerli Foto: Rauno Vahtre/ÕL

Tuntud muusikakriitik on Tanel Padari suhtes halastamatu: ta pole s*ttagi teinud, ainult kuulus olnud!

Enam kui kümme aastat ajakirjanikuna töötanud terava keele ja sulega muusikakriitik Mart Niineste pani Rock FMi kuulajail silmad särama, pildudes endale omaselt valusaid kriitikanooli rokkmuusik Tanel Padari suunas, kes pole Niineste arvates absoluutselt mitte millegagi hakkama saanud

“Tanel Padar võiks oma suu küll vett täis võtta. Mina tegin kolme aastaga kolm plaati ja 11 muusikavideot. Tanel Padar pole mitte s*ttagi teinud… ta on ainult kuulus olnud,” põrutas Niineste, kes on tegev punkbändis nimega Tabloited ning peab igapäevast võitlust depressiooniga.

Pedofiiliakahtlustustega võitlev Venno Loosaar

“Lapsporno kõlab räigelt!” põrutas Venno. “See ei tähenda seda! Ei mina ega mu kaitsja isegi seda, milliste videote ja piltidega on üldse tegu! Pildid sattusid kõvakettale plaatidelt, mille olin kunagi soetanud ja mul polnud ülevaadet, millised materjalid seal on. Kui lõpuks saime prokuröri valvsa silma all need üle vaadata, siis mina küll ei julgeks öelda, et tegu on alaealistega. Mina ütleks, et tõenäoliselt on tegu täiskasvanutega!” raius mees raudse kindlusega. 

Samalaadne skandaal oli lahvatanud just ka 2019 aasta lõpus, kui prokuratuur alustas kiriminaalasja Postimehe endise peatoimetaja, ajakirjanik Peeter Helme suhtes, keda kahtlustati samuti lapseealiste seksuaalses ahvatlemises. "Me rääkisime seksist, noh," kirjeldas Helme oma närust teguviisi. Kui rõvedaks internetitoas "Armastuse saal" tegelikult mindi, seda Helme enam ei mäletanud. Mees ise arvas et ajas nilbet juttu täiskasvanuga. 

Stefan Airapetjan eelmise hooaja maskisaates, kus ta võitjaks kuulutati Foto: ÕL

Stefan avalikustas internetis leviva piinliku video tagamaid

Twitteris levis kulutulena video lauljast Stefan Airapetjanist, kes klipis läheneb tänaval seisvatele neiudele ning teatab, et ta on Eestis kuulus. Praeguseks kustutatud videos praalis mees, kuidas teda igast klubist välja visati. "Ma olen kuulus laulja Eestist," karjus ta. Videost on selgelt aru saada, et noormees on purupurjus.

Hoopis põnevam on tõik. et Stefan polnud aastal 2017 üldse veel kuulus. Esimest korda sattus ta meedia huviorbiiti 2018. aasta kevadel, kui kuulus duosse Vaje, mis osales Eesti Laulul. Tõeliselt tuntuks sai ta alles siis, kui pääses Eesti Laulu konkursile sooloartistina. Siis saavutas tema pala "Without You" kolmanda koha ja loost sai ka raadiohitt.

Vaata KLATŠIMINUTID - AASTALÕPU ERI jaanuar 2020 meeleolukat kokkuvõtet!

Vol 2 juba neljapäeval, 26. novembril kell 18 ÕL TVs

"Hommikusöök staariga" - Brigitte Susanne Hunt; Anu Saagim