Tele

Maarja-Liis Ilus naaseb lavale: väga vähe tõesti, kui ma mõne kontserdi annan 

Toimetas Merilyn Närep, 22. november 2020 11:31
Maarja-Liis IlusFoto: Martin Ahven
„Ega mind keegi ei näegi eriti, ma põhiliselt toimetangi kodus ja vahel käin jalutamas,“ selgitab Maarja-Liis Ilus saates „Hommik Anuga“, et lapsed võtavad enamus ta ajast, kuid Martti Meumers suutis ta pehmeks rääkida, et anda neli jõulukontserti. „Väga vähe tõesti, kui ma mõne kontserdi annan.“ 

Veel oli saates külas ansambel Noorkuu ning Hanna-Liina Võsa. Koos minnakse 13. detsembril väikesele jõulutuurile. Martti Meumers rõhutab, et kuigi Maarja-Liis jõulutunnet veel ei tunne on ansambel Noorkuu jõuludeks alati valmis. "Meile on see sisse kodeeritud ja ühed jõulud ei tule naljalt ilma kontsertideta," sõnab ta ja mainib, et kui nad vahepeal ei tee midagi, siis jõulude ajaks putitavad end jälle üles.

Viimati, kui Maarja-Liis ja Hanna-Liina ühist lava jagasid oli aastal 1997. „Me ei ole rohkem nii kahekesi laval olnud. Võibolla kuskil möödaminnes. Siis me ei saanud Maarjaga hästi läbi. Maarja ei tea sellest midagi, aga tegelikult olin tülis temaga, ta ei pannud tähele,“ naerab Hanna-Liina. 

Samal teemal

01.08.2020
Hanna-Liina Võsa: „Kodus olla on niivõrd mõnus, kuigi mõnikord ajab Eesti oma konnatiigindusega hulluks!“
24.07.2020
ARMAS FOTO | Maarja-Liis Ilusa pisike poeg elas ema kontserdile kaasa
30.05.2020
FOTO | Maarja-Liis Ilus avalikustas poja nime
10.04.2020
HARULDANE KAADER | Maarja-Liis Ilus näitab pere kõige pisemat liiget

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee