Saund

Muusik Hans Noormets maailma vallutamas: usu endasse, ära kuula teisi ja mine edasi 

Toimetas Mondela Urbala, 19. november 2020 21:05
Hans NoormetsFoto: Merilin Ulm
Noormehe eesmärk on saavutada Billboardi edetabelis number üks positsioon ja vähemaga ta ei lepi. „Päris suured artistid on jah sõna öelnud minu lauludele, ma ei saa nimesid mainida muidugi,” räägib Hans „Duublis”.

Hans Noormets on Viljandist pärit noor muusik, kelle lugu „Critical” mängivad mitmed välismaa raadiojaamad. Kaks aastat tagasi läks ta elama ja õppima Ameerikasse, kus tema sõnul võetakse teda tõsisemalt kui Eestis. 

Eestis sai Hans tuntuks poistebändiga Vaje, koos laulja Stefan Airapetjaniga. Täna tegutseb ta nimega Rozell. Noormets ise midagi erakordset oma eduloo taga ei näe peale päevast päeva muusika tegemise. 

„Mu suurimaks tugevuseks on live esinemised, praegu neid teha ei saa, aga detsembris tuleb mul üks kontsert internetis, mida kõik saavad vaadata,” räägib ta ja lisab, et tõestab inimestele, et see mida ta teeb on äge. 

Noortele, kes unistavad samuti kuulsusest ja karjäärist, on tal lihtne sõnum: „Usu endasse, ära kuula teisi ja mine edasi!”

Samal teemal

17.10.2020
Hans Noormets ehk Rozell murdis Inglismaal muusikaedetabelitesse: see on alles algus!
26.09.2020
Hans Noormets paljastab, miks läks tema ja Stefani bänd Vajé kiirelt laiali
27.06.2020
Kodumaale koroonapakku! Produtsent Hans Noormets: tagasi tulles tegin õige valiku, sest Ameerikas algas uus koroonalaine
23.07.2019
Vajé produtsent Hans Noormets pihib: piinlesin hirmude käes nagu õudusunenäos

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee