Saund

Trad. Attack! peab esinemise ära jätma: paraku valitsuse ettekirjutus ei soosi seisvas stiilis kontserte 

Toimetas Merilyn Närep, 19. november 2020 15:05
Trad. Attack!Foto: Martin Ahven
„Praegusele olukorrale ausalt otsa vaadates ja vastavalt valitsuse poolt kehtestatud seadustele peame aga kurvastusega teatama, et meie kontsert LIVE IN MOOSTE jääb ära!“ teatab ansambel Trad.Attack! sotsiaalmeedias.

„Trad.Attack! on meie jaoks alati olnud elusa muusika kogemus ennekõike. Me panustame 100% või rohkemgi, iga kontserdi puhul, kuid teame, et suure osa kontserdist teete just teie: sõbrad, kuulajad, fännid,“ selgitab ansambel, et lootsid teha laheda salvestuskontserdi, mille tulemuseks oleks olnud live-album, kuid paraku valitsuse ettekirjutus ei soosi seisvas stiilis kontserte.

„4 m2 inimese kohta tähendanuks, et meie kontserdile saanuks tulla vaid 100 inimest. Kahjuks uued piirangud ei toeta meie algideed. Kõikidele piletiostjatele kantakse raha tagasi järgmise seitsme päeva jooksul. Õnneks on ka häid uudiseid – üllatame teid veel selle aasta sees seni avaldamata muusikaga!“ lõpetab kollektiiv postituse rõõmsal noodil.

Samal teemal

04.01.2019
Trad. Attack! sai Austraalia festivalipiduliste seas legendiks!
28.06.2018
USKUMATU NAINE! Vaid neli päeva tagasi sünnitanud Sandra Vabarna rokkis Sweet Spot festivali lavalaudadel
28.05.2017
Trad.Attack! reklaamis uut plaati pool aastat ette: "Tahtsime vältida, et inimesed avastavad selle kaks kuud pärast ilmumist."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee