Inimesed

14aastane „MasterChef Juniori“ staar suri kirjeldamatu tragöödia järel 

Ohtuleht.ee, 18. november 2020 12:21
Foto: @masterchefjunior/Instagram
USA laste kokandusvõistluse „MasterChef Junior“ täht Ben Watkins (14) suri haruldase vähktõve tagajärel. Andeka poisi lühike elu oli kirjeldamatult traagiline.

Mullu septembris, veidi pärast 13. sünnipäeva diagnoositi tippkokk Gordon Ramsay kokandusvõistluse 6. hooajal osalenud ning 40 võistleja seas 18. kohale platseerunud Indiana poisil äärmiselt haruldane pehmete kudede kasvaja angiomatoidne fibroosne histiotsütoom. Eile teatasid tema emaema ja onu, et Ben suri esmaspäeval. 

Ben oli väiksest peale armastanud süüa teha ning töötas oma pere restoranis. Kuid 2017. aastal jäi poiss orvuks: isa Mike tappis esmalt ema Leila ja seejärel iseenda. Beni haridustee toetuseks rajati ühisrahastusplatvormil GoFundMe leht. „Oleme imetlenud Beni tugevust, julgust ja eluiha,“ seisab nüüd poisi matusteks raha koguval GoFundMe lehel. „Ta ei kurtnud mitte iialgi. Ben jääb igaveseks kõige tugevamaks inimeseks, keda me teame.“

Annetuste kogujad leiavad tröösti teadmisest, et Beni kannatused on nüüd läbi – „ja et Ben teadis lõpuks, et nii paljud teda armastavad“.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee