Tele

Lisatud Katrin Lusti kommentaar!

LÕPP SEL LOOL! Jüri Pihel: pole teada, kas, millal ja kuidas me „Hingesoojusega“ jätkame. Katrin Lust: olen täitsa jahmunud! 

Keit Paju, Katharina Toomemets, Merilyn Närep, 17. november 2020 19:26
Jüri PihelFoto: Erki Pärnaku
„Nii palju, kui teda on tehtud, nii palju jõuab ka ekraanile. Lihtsalt, kuna meil on keeruline vaidlus pooleli – isegi mitte meil, vaid eelmisel ettevõttel –, siis me praegu ei kinnita, kas, millal ja kuidas me jätkame,“ ütleb Kanal 2 omanikeringiga liitunud teleekspert Jüri Pihel praegu ekraanil oleva heategevussaate „Hingesoojus“ saatuse kohta.

„Kodutunde“ tegemine lõpetati, kuna väidetavalt ei kasutatud annetusrahasid sihtotstarbeliselt. Samuti ei esitanud produtsent Kristi Loigo pabereid, mis tõendanuks, et seda tehti. Pärast seda aga, kui „Hingesoojuse“ ekraanile tulek välja kuulutati, on kahe saate tegijad olnud omavahel vaenujalal. Õigem oleks muidugi öelda, et „Kodutunde“ tegijad süüdistavad pidevalt „Hingesoojuse“ meeskonda erinevates sigadustes – küll saate kopeerimises ja kaaperdamises, küll abistatavate perede üle võtmises.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.11.2020
Äikesepilved heategevussaadete kohal! „Kodutunne“ heidab ette perede ülevõtmist, „Hingesoojus“ eitab süüdistusi
05.11.2020
Mis saab „Kuuuurijast“ ja „prügitelevisiooni kuningannast“ Katrin Lustist Kanal 2 uue osaniku Jüri Piheli taktikepi all?
04.11.2020
Prokuratuur ei hakka menetlema Kristi Loigo kaebust „Hingesoojuse“ tegijate vastu
28.10.2020
„Hingesoojuse“ saatejuht Heveli Veersalu: mulle on senini üllatus, et Katrin Lust mind saatejuhina soovitas