"Puuduta mind", Urmas Sisask; Anu Saagim; Sirje Presnal
Anu Saagim, Sirje Presnal | Video: Rauno Vahtre 19. detsember 2022 09:30

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on helilooja Urmas Sisask (60), kelle looming on inspireeritud astronoomiast ja kes püüab võõrutada inimesi horoskoopidest. Meie intervjuu toimus müstilises Jäneda Muusika Tähetorn-Planetaariumis.

Vaata pilte ja videot!

PUUDUTA MIND nr 160. Tegime väljasõidu Jäneda mõisa, kus asub helilooja Urmas Sisaski muusika-tähetorn. Saates kuulame tükikest tema uuest palast "Must auk M-87", räägime kaugetest planeetidest, reisist tähtede taha ning sellest, mil müstilisel viisil kosmosehuviline helilooja oma imekaunist muusikat loob.

Vaata pilte ja videot!

Astronoomia ehk täheteadus on teadusharu, mis uurib kosmilisi objekte ja universumit tervikuna.

Astroloogia on taevakehade asendil põhinev semiootiline maailmamõistmise ja ennustamise süsteem. Astroloogia pole teadus (s.t on ebateadus). Astroloogiaga tegelevat inimest nimetatakse kas harrastus- või professionaalseks astroloogiks.

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
  • võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99