Inimesed

Liis Lass kirjutas raamatu luksuslikust elust Singapuris: lugu on kohanemisest, eneseteostusest ja selgest visioonist 

Toimetas Liisa Mugra, 13. november 2020 15:33
Liis LassFoto: Kuvatõmmis/Instagram.com/liislassofficial
Kümmekond aastat tagasi Eestis seltskonnakaunitarina tegutsenud Liis Lassi elu on nüüd hoopis teistsugune: ta pesitseb Singapuris, on õnnelikus abielus, kahe lapse ema ja tegutseb kinnisvaraäris. Oma elust Singapuris on naine kirjutanud raamatu!

Lass teatab Instagramis, et tema raamat "Minu Singapur - praktiline paradiis" jõuab varsti poodidesse, kuid juba on seda võimalik ka ette tellida. "Armasta elu, mida elad. Ela elu, mida armastad!" lisab naine. 

Samal teemal

"Hiiumaa-suuruses Singapuris elab ligi kuus miljonit inimest, aga kusagil ei teki ülerahvastatuse tunnet. Pool linna on maa alla ehitatud, metrooga saab kuhu tahes veerand tunniga. Kõik on puhas nagu prillikivi ja inimesed käivad nööri mööda. Narkootikumid, relvad ja isegi nätsud on ühiskonnast elimineeritud. Olemas on nii suurlinnaelu kui ka troopilised rannad. See on kallis, aga efektiivne linnriik – praktiline paradiis," ütleb Liis raamatu kirjelduses.

"See raamat ei ole lugu minu spirituaalsest rännakust müstilises ja poolohtlikus Kagu-Aasia riigis. See ei ole eneseleidmise romantiline seiklus. Minu Singapur on lugu kohanemisest, eneseteostusest ja selgest visioonist. See on lugu praktilise ärinaise teadlikust huvist hästi toimiva ja üliturvalise väikeriigi vastu," selgitab Lass.

"Singapuris ma abiellusin, siin on sündinud mu lapsed ja selle paigaga on seotud minu ettevõtted. Siinne luksuslik argipäevaelu pakub aga ka palju muud: olen laevakapten maailma tihedaima liiklusega vetes ja kriisiabikeskuse kasuvanem. Kas ma nägin seda imelist teekonda ette, kui aastaid tagasi Pekingi ülikooli õppima asusin? Oh ei. Kuid selles, et õnn soosib julgeid ja ettevõtlikke, ei ole ma kunagi kahelnud!" lisab naine. 

Lass jutustas eelmise aasta detsembris Kroonikale, et tema viieaastane tütar Alexandra räägib lisaks eesti ja inglise keelele puhtalt mandariini keelt, sai hiljuti vehklemises hõbemedali ja on oma laulustuudioga esinenud juba Singapuri suurimas kontserdimajas. Tema noorem poeg Hank Alexander sündis eelmisel juunil.

Liis selgitas, miks ta Eesti eluga ei rahuldunud: "Mul ei ole kunagi olnud teistsugust suhtumist kui alati elujaatav ja alati positiivne. Kogu see paatoslik põhjamaa nukrus ja maailmavalu, retoorika, mida on täis meie kultuur ja ajalugu… Sorry, aga mulle meeldib teistsugune energia – tulevikku vaatav, avatud, lootust täis ja rõõmus."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee