Triin Lellepi raamatuesiltus.Foto: Robin Roots
Õhtuleht.ee 12. november 2020 19:27
Seitse aastat Prantsusmaa pealinnas Pariisis elanud modell ja lauljatar Triin Lellep (34) andis välja raamatu "Minu Pariis". 

"Väga hea tunne on, see on üks ilusamaid päevi mu elus. Sellisel hetkel, kus minu ees on inimesed, kes on tulnud minu raamatu esitlusele, on väga suur au ja rõõm," rääkis Lellep tänasel esitlusel. Veelgi õnnelikum oli lauljatar selle üle, et teda küsitles raamatuesitlusel Mart Sander, kes on ta suur iidol. 

Sander kommenteeris, et raamat on lõbus, kuid Lellepi elu polnud Pariisis ikkagi vaid lust ja lillepidu.

Triin Lellepi raamatuesiltus. Foto: Robin Roots

"Jah, ma astusin vaklu täis põrandale, õnneks olid kingad jalas," meenutas Lellep. 

Kui sõber pakkus Triin Lellepile, et ta võiks oma Pariisi kogemusest raamatu kirjutada, ehmatas lauljatar esimese hooga ära. "Minu esimene mõte oli, et "issand, kuidas sa julged mulle pakkuda sellist asja, ma pole mingi kirjanik". See mõte ei jätnud mind aga rahule ja siis ma otsustasin, et hakkan kirjutama ja vaatan, mis tuleb," kirjeldas laulja, kuidas ta raamatu kirjutamiseni jõudis. 

Raamatuesitlusel tegid lisaks Lellepile ja Sanderile muusikalise etteaste ka Diana Klas ja Mikk Langerproon. Külalistele pakuti ka Pariisi hõngu tekitavat suupoolist. 

Triin Lellepi raamatuesiltus. Foto: Robin Roots
Triin Lellepi raamatuesiltus. Foto: Robin Roots

Kommentaarid  (6)

mõtlik 17. märts 2021 19:19
See Triin Lellep on mingi puudega vist-naeratab koguaeg nii lollakalt...
Kait 13. november 2020 13:25
Kunagi käis meediast läbi, et Lellep valetas oma staatuse kohta ooperimaailmas ja nüüd on temast vorbitud mingi maailmatasemel staar. Sattusin kord suhtevimkade saatele ja Lellepi isiksus oli lihtsalt niivõrd jube, ennast ülistav ja imetlev ning tema saatejuhi roll kuhjaga ülepakutult halb, et vaatasin lausa lõpuni. Temast kui inimesest jäi väga ebameeldiv mulje. Ma olen tähele pannud, et meil saavad kuulsaks ja meedia poolt ülistatuks just seda tüüpi, valede ja küünarnukkidega püünele ronijad ning mingi kontingent hakkab siis massipsühhosis olles sellise tegelase taldu lakkuma.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS