Tele

Äikesepilved heategevussaadete kohal! „Kodutunne“ heidab ette perede ülevõtmist, „Hingesoojus“ eitab süüdistusi (5)

Merilyn Närep, Keit Paju, 10. november 2020 13:21
„Kodutunde“ saatejuht Anneli Lahe: „Ma leian, et kui kanalil olid kahtlused produtsendi töö osas, oleks pidanud saate asjaolude selginemiseni riiulile panema, mitte tekitama olukorra, kus üks produktsioon püüab kogu aeg midagi tõestada ja teine samal ajal kasutab esimese poolt sillutatud rada. See pole minu meelest õige!“Foto: Martin Ahven
Skandaaliga ekraanilt kadunud „Kodutunne“ ja selle järeltulijana eetrisse jõudnud „Hingesoojus“ on sõjajalal. „Just lõpetasin „Hingesoojuse“ vaatamise ja oh üllatust! Selle pere juures olen ju käinud: perest loogi kirjutanud, vallagagi suhelnud. Tööjoonisedki on kujundaja poolt tehtud ja ehitusjuht on materjalidki koostööpartnerite kaudu kokku ajanud,“ avaldas „Kodutunde“ saatejuht Anneli Lahe üle-eelmisel nädalal sotsiaalmeedias pahameelt. See pole esimene kord, kui „Kodutunde“ meeskonnaliikmed „Hingesoojuse“ tegijaid n-ö „oma perede“ ülevõtmises süüdistavad.

Seekord räägitakse perest, keda näidati „Hingesoojuse“ kolmandas episoodis. „Selle pere puhul oli lausa nii, et juba kaks korda olime sinna minemas. Esimene kord tuli koroona peale ja meie tööd katkesid ning just see pere jäi täpselt nn joone alla, kuhu enam järgmine nädal me minna ei saanud. Teinekord – nuta või naera – oli vahetult enne jaanipäeva, kui selgus, et „Kodutunne“ uuel hooajal ei jätkagi,“ kirjutas Lahe.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.03.2021
Mis on saanud „Kodutunde“ kuriteoteatest? Jüri Pihel: hetkel hoiame seda teemat kaardilt eemal
25.01.2021
Anneli Lahe lõi kampa Neeme Rauaga: õnneks on meie huumorimeel samal sagedusel
13.01.2021
Katrin Lust „Hingesoojuse“ ja „Kodutunde“ saagast: see kemplus ja sajatused rikkusid mu öörahu
17.11.2020
LÕPP SEL LOOL! Jüri Pihel: pole teada, kas, millal ja kuidas me „Hingesoojusega“ jätkame. Katrin Lust: olen täitsa jahmunud!