"Kui su eesmärk on siiras ja sa oled selles kindel, siis usu – see lähebki just nii nagu peab ja mitte kuidagi teisiti," ütleb Dave Benton, päris nimega Efren Benita.Foto: Tiina Kõrtsini
Õhtuleht 10. november 2020 09:58
Laulja Dave Benton on valmis kirjutanud omapärase ja avameelse raamatu „Olen see, kes olen“, mis on kui suur intervjuu ja on üles ehitatud erinevate elualade inimeste, sõprade, naabrite ja perekonna küsimustele. Nii mõnigi küsimustest oli tõeliselt intrigeeriv, sügav ja keeruline vastata, aga vastatud said need kõik. „Kirjutades leidsin ja päästsin endast valla mõndagi, mis siiani mu sees suletuna seisis,“ ütleb Benton oma raamatus.

Homme esitletavas raamatus vastab laulja muuhulgas ausalt ja avameelselt küsimustele oma esimese abielu kohta, mida ta kannatas välja vaid laste pärast üle kahekümne aasta. Lugeja saab ka teada, et Benton ei ole mitte vaid laulja nagu me teda enamasti teame ja tunneme, vaid ka reikimeister, alternatiivravitseja ja sertifitseeritud juveliir. Nooruses tahtis ta aga saada hoopis preestriks.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon