Inimesed

FOTO | Brigitte Susanne Hunt postitas segadusseajava pildi pealkirjaga „#koroonabeebi“ 

Ohtuleht.ee, 9. november 2020 12:28
Brigitte Susanne HuntFoto: Jörgen Norkroos
Staarblogija ja sisulooja Brigitte Susanne Hunt on jälgijad pöördesse ajanud – naine postitas Instagrami foto, kus hoiab käes valget raamitud silti, millel tekst: "Sind oodates..." ning juurde on lisatud teemaviide #koroonabeebi.

Kas tõesti võib Brigittele ja tema kallimale Indrek Mägile pere suurenemise puhul õnne soovida? Kommentaaridest seda ei selgu, kuna Brigitte on pildi kommenteerimisvõimaluse välja lülitanud. Ilmselt siiski kaks ilusat inimest veel järeltulijaid ei saa ning tegu on lihtsalt õrritava pildiga, mis annab teada, et Brigitte näitab varsti jälgijatele uuenenud kodu.

Möödunud aasta lõpus ostis Brigitte nimelt kahetoalise korteri, mida ta mõni aeg tagasi uuendama hakkas. Hunt on jälgijatega jaganud muuhulgas infot, et lasi kööki ja elutuba tuunida. 

Oleme ka kommentaari saamiseks pöördunud Brigitte poole. 

Samal teemal

01.09.2020
FOTOD | Brigitte Susanne Hunt parkis vanalinnas sünnipäeva pidades invakaardiga. Vallavalitsus: kaart on väljastatud liikumispuudega eakale
29.08.2020
Brigitte Susanne Hunt kallimaga abiellumisest: see on ainult vormistamise küsimus
24.08.2020
Sünnipäevalaps Brigitte Susanne Hunt sai hinnalise kingituse
23.08.2020
ÕL VIDEO | Brigitte Susanne Hunt jooksis esimest korda poolmaratoni: Eesti seksikaima naise auhind sai nüüd auga välja teenitud