Müstika

Eesti selgeltnägijad hoiatavad: halvimad ajad seisavad meil veel ees (9)

Kaire Kenk, 8. november 2020 18:59
JULGUSTAB HIRMUST VABANEMA: Šamaan Evald Piirisild soovitab oma hirmud paberile kirjutada ja maha matta. „Sellisesse kohta, kuhu te mitte kunagi enam tagasi ei tule.“Foto: Tiina Kõrtsini
„Tänavune aasta ei lõpe kahjuks sugugi meeldivalt,“ teab tarokaartide kuninganna Kirsti Timmer. „Kehv aeg kestab meil veel 2021. aasta märtsi-aprillini,“ lisab šamaan Evald Piirisild. Laupäeval toimunud seminaril osalenud astroloogid, selgeltnägijad ja terapeudid olid ühte meelt: kergendust praegusele raskele olukorrale on oodata alles järgmise aasta suvel.  

Eesti astroloogide liidu liige Kristelle Sööt-Kajo nimetab ees ootavat poolaastat ennekõike huvitavaks. „Ees on märkimisväärsete muutuste ajastu. Vanad süsteemid lagunevad, vana maailm enam tagasi ei tule, seda on näha ka planeetide seisust. Maailm läheb lukku. Algamas on Veevalaja ajastu. Tulemas on suured muutused igas valdkonnas, seda saame näha juba 13. jaanuari paiku, kui toimub kuu loomine Kaljukitse märgis koos Pluuto ühendusega. See tähendab, et vanad mustrid enam ei toimi ja need lagunevad,“ kirjeldab astroloog.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.11.2020
„PUUDUTA MIND“ 158. SAADE | Eesti üks tuntuimaid astrolooge Villu Põldma ennustab: amatsoonide aeg on tulekul!
30.09.2020
Kirsti Timmer saab päevas 30–40 kaardipanemise palvet: „Täiskuu ajal on seis eriti hull!“