Inimesed

KAUNISMEHEST KOLETISEKS: kuidas superstaar Deppist sai ametlikult naisepeksja 

Triin Tael, 7. november 2020 09:06
VÕIDUS KINDEL: Johnny Depp 28. juulil laimuprotsessi lõppedes Londoni kuninglikust kohtust lahkumas ja fännihordidele žestikuleerimas. Sel esmaspäeval otsustas kohus, et tabloidil The Sun oli täielik õigus Deppi naisepeksjaks nimetada.Foto: Cover Images / Scanpix
Johnny Depp on naisepeksja. Sellisele otsusele jõudis sel nädalal Briti kohus, lüües hingekella Hollywoodi ühe populaarsema staari imeväärselt edukale karjäärile. Alkohol ja uimastid on teinud intelligentsuse ja sõnaosavuse poolest tuntud filmitähest iseenese koletisliku paroodia.

Kuuldused „Kariibi mere piraatide“ tähe Deppi (57) vägivallatsemisest oma toonase abikaasa Amber Heardi (34) kallal said alguse juba enam kui neli aastat tagasi, kui naine kohtult lähenemiskeeldu nõudis ning foto tema vermeis põsest üle kogu maailma levis. Heard kirjeldas, kuidas Depp oli teda vihahoos rünnanud ning täie jõuga talle mobiiltelefoni näkku visanud. Ta andis mõista, et oli kogu nende armusuhte jooksul pidanud taluma kohutavalt emotsionaalset, sõnalist ja füüsilist vägivalda ning Deppi vägivaldseid ja alandavaid rünnakuid. Õige pea oli abielu läbi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.11.2020
Johnny Depp lahkub Warner Brosi survel „Fantastilistest elukatest“
21.07.2020
Uus teooria: kas Amber Heard mõtles sõpradega välja plaani, kuidas Johnny Depp süüdi lavastada?
14.07.2020
Johnny Depp kaotas „Kariibi mere piraatide“ filmidest saadud varanduse ja jäi maksuvõlglaseks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee