Inimesed

Kennedy klanni võsuke abiellus oma vanaema Diori pruutkleidis 

Toimetas Triin Tael, 8. november 2020 14:00
Foto: @ekshriver/Instagram
John F. Kennedy ja Bobby Kennedy õe, eriolümpiamängude rajaja Eunice Kennedy (1921 - 2009) lapselaps ja nimekaim pidas hiljuti pulmi, kandes oma kuulsa vanaema pruutkleiti.

Eunice Kennedy Shriver laulatati autoärimehe Michael "Mikey" Serafin Garciaga. 17. oktoobril Miamis St Patricku kirikus - katoliku pühakojas, kus ta on kogu elu koos perega pühapäeviti käinud. 

Pruudil oli seljas 67 aastat vana Diori kleit. "Mu vanaema kandis seda kleiti, abielludes 23. mail 1953 mu vanaisaga," rääkis kadunud vanaemaga ühte kasvu ja mõõtu Eunice Vogue'ile. Ta ei hoolinud sellest, et kangas oli muutunud rabedaks, valge värv oli aastakümnetega omandanud vandlitooni ja kangasse olid tekkinud mõned augukesed. 

Pruutkleitide butiik Ever After Miami aitas Eunice'il ajalooga kleiti restaureerida ning õmbles selle juurde toon-toonis korseti ja loori. "Kangas oli õrn nagu siidpaber," ütles pruut Vogue'ile. "Pidime sellega väga ettevaatlikud olema. Ma ei julgenud istudagi!" Pulmapeol kandis pruut teist kleiti - ja jalas mugavaid tosse, et saaks muretult tantsu vihtuda. Koroonapandeemia tõttu ei saanud noorpaar kutsuda 200 külalist, vaid tähistas pulmi pereringis. 

Pruudi isa on Anthony Shriver - üks Eunice Kennedyl ja tema mehe Sargent Shriveri viiest lapsest. Anthony õde Maria Shriver oli aastaid abielus "Terminaatori" tähe Arnold Schwarzeneggeriga.

Samal teemal

07.08.2019
22aastane Saoirse Kennedy soovis enne surma kõige enam end armastama õppida
04.04.2017
Rosemary Kennedy: naine, kelle traagiline saatus jäi ajaloo varju
16.09.2015
Ajulõikus tegi president Kennedy kaunitarist õe sõnatuks inimvareks
19.01.2011
Suri Arnold Schwarzeneggeri äi