Inimesed

Loe, mis patu eest Bieberi superpastor kirikust kinga sai 

Toimetas Triin Tael, 6. november 2020 10:00
Pastor Carl LentzFoto: @carllentz/Instagram
Justin Bieberi vaimsest juhist superpastor Carl Lentz (41) vallandati paljude staaride lemmikkirikust Hillsong usalduse kaotamise ja moraalsete vajakajäämiste tõttu. Nüüd tunnistab rokkstaarilik vaimulik, et murdis oma naisele truudust.

Lentz on tuntud pastorina, kes ristis 2014. aastal Justin Bieberi ning oli talle aastaid toeks võitluses meelemürkide ja masendusega. Hillsongi jumalateenistusel kohtas Bieber ka oma tulevast abikaasat Hailey Baldwinit, keda ta oli poisipõlves tundnud. Endine lapstäht on olnud aastaid staarpastori perekonnasõber, ehkki viimasel ajal paistavad nad olevat mõnevõrra kaugenenud.

Kuid sel nädalal sai pastor Carl, kelle teenistusi on võrreldud rokk-kontsertidega, Hillsongi superkirikust ootamatult sule sappa. Kiriku juhtkond Lentzi kõlbelisi vajakajäämisi küll ei täpsustanud, ent päev hiljem tunnistas Bieberi omaaegne guru, et pettis oma kolme lapse ema Laurat, kellega ta on abielus olnud 17 aastat.

"Olin abielus, oma elu tähtsaimas suhtes truudusetu," kirjutas Lentz pikas Instagrami postituses. "See on ainult minu viga ning ma võtan vastutuse oma tegude eest täielikult enda kanda." Carl püüab nüüd enda sõnul oma naise ja laste usaldust tagasi võita. Ta lubab ka abi otsida. "Kahetsen kibedalt, et murdsin nii paljude inimeste usaldust, keda me oleme armastusega teeninud, ning mõistan, et see uudis võib inimeste jaoks väga ränk ja segadusse ajav." Pastor Carl palvetab, et poolehoidjad talle andestaksid ja et ta saaks kunagi elada usaldusväärse inimese elu.

Samal teemal

05.11.2020
Justin Bieberi pastorist guru vallandati sobimatu käitumise pärast
06.08.2020
FOTOD | Bieber ja tema naine lasid end üheskoos ristida

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee