Saund

VAATA | Nublu ulmelises muusikavideos teevad kaasa ka tuntud Eesti näitlejad 

Toimetas Terttu Jazepov, 6. november 2020 07:29
Nublu "Universum"Foto: Promomaterjal
Reedel ilmus nublul ja Soome suurimal hiphop staaril Mikael Gabrielil ühissingel ”Universum”. Lugu paisati universumisse samaaegselt Marta Vaariku tehtud ulmelise videoga.

Mikael Gabriel ja nublu on juba pikka aega naabritena hinnanud üksteise audiovisuaalseid saavutusi ning lõpuks avanes võimalus kahel superstaaril koos musitseerida. Kuigi riigipiiride ületamine on praegu keeruline, siis selle looga tahavadki artistid näidata, et looming ei tunne piire. ”Universum” on ka austusavaldus Mikael Gabrieli Eesti juurtele – tema ema on eestlane ja räppar on oma lapsepõlve suved veetnud Võrus.

Samal teemal

”Olen jälginud Eesti muusikamaastikku juba pikemat aega ja soovinud nubluga koostööd teha. Lahe oli seda lugu teha, piire murda ja teha midagi täiesti uut ja teistsugust. Loodan, et see laul innustab ka teisi inimesi oma maailmapilti laiendama,” nendib Mikael Gabriel.

”Universumi” video tegi nublu gigahiti ”für Oksana” režissöör Marta Vaarik: ”Universumi video on lugu maailmapäästmisest. Ei ole välikosmost ilma sisemiseta ja vastupidi. Ajastul, mil olevik on ebakindel, on meil soov kujundada endale ise sobiv tulevik, võtame üle selle universumi! Kehtestame omad seadused ja hakkame hoolima! Mikael Gabriel on päikese sees ja ei suuda enam kauem tähte elus hoida. Komandör Aruna (Jette Loona Hermanis) on emalaeva juht ning kutsub kokku universumi koosoleku, ta peab nublule maailmahukust teatama. Kolm kangelast on väga tähtsal missioonil, et päästa galaktika. Aitab ahnusest, vaja on armastust!”

Videos teevad muu hulgas kaasa ka Andrus Vaarik, Joosep Järvesaar, Piret Kalda ja Märt Avandi. Viimane kehastab videos Valdist, keda ta mängis omal ajal lühifilmis "Tulnukas".

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee