Inimesed

Prints William vaikis maha, et temagi võitles kevadel koroonaga? 

Toimetas Triin Tael, 2. november 2020 09:46
Prints WilliamFoto: Reuters/Scanpix
Briti kõmuleht The Sun väidab, et prints William nakatus kevadel koroonaviirusega nagu tema isa, Briti troonipärija prints Charles. 38aastane William haigestus tõsiselt ja tal olid hingamisraskused, kuid avalikkusele ta nakatumisest ei teatanud.

The Sun kirjutab, et Cambridge’i hertsog haigestus aprillis veidi pärast seda, kui tema isa prints Charles nakatumisest teatas. Prints Williamit ravisid õukonnaarstid ning ta oli oma kodus Anmer Hallis karantiinis. Williami abikaasa hertsoginna Catherine The Suni teada ei haigestunud ega saanud ka positiivset analüüsivastust.

Toona võitles Covid-19ga ka Briti peaminister Boris Johnson. Troonipärija poeg otsustanud, et ei paljasta oma haigust. „Käsil olid tähtsad asjad ja ma ei tahtnud kedagi muretsema panna,“ seletanud William ühel hilisemal üritusel kellelegi. Ta töötas haigust trotsides kodust ning tegi aprillis 14 telefoni- ja videokõnet.

„Viirus räsis Williamit päris kõvasti,“ kinnitab The Suni allikas. „Vahepeal olid tal hingamisraskused ja see ajas lähikondsed mõistagi paanikasse.“

Samal teemal

01.10.2020
Ennustus: Elizabeth II loovutab järgmisel aastal riigiohjad pojale
01.03.2020
Koroonaviirust põdenud prints Charles: käes on imelik, närvesööv ja murettekitav aeg
30.02.2020
KOROONAVABA: Prints Charles teatas, et sai terveks
28.02.2020
Prints Charles näitas end esimest korda pärast koroonaviirusest teatamist