Inimesed

* Laupäeva õhtul on eetris kultusseriaali 800. osa.

* Vastamata on kaks tõsist küsimust: kes mängis mulluses aastavahetussaates alasti Lainet ja millal ometi tuleb ekraanile kõva puskarimutt Lepiku Salme? 

SUURIM FÄNN! „Õnne 13“ kõik senised osad ära vaadanud Hillar Kohv unistab: ka Anne Veski võiks sarjas kaasa teha (3)

Sirje Presnal, 31. oktoober 2020 06:00
EESTI MEES JA TEMA EMA: Tea, kas Allan on sellepärast nii äpu, et tal on nii kange ema? Helgi Sallo kehastatud Alma on sarjas Hillari üks lemmiktegelasi.Foto: Teet Malsroos
Viinahaua kirjasaatjana tuntud Hillar Kohvi võib vist nimetada maailma suurimaks „Õnne 13“ fänniks. Kui sarjas veel Anne Veskilgi väike roll oleks ja Alma leiaks silmarõõmu, poleks „Õnnele“ midagi ette heita, leiab mees, kes on ära vaadanud kõik 799 seni eetris olnud osa.

Hillar (54) mäletab punktipealt: „Õnne 13“ esimene osa oli 27 aastat tagasi, 30. oktoobril 1993. „Sari algas sellega, et Eero Spriidu kehastatav Margna saabus Õnne 13 maja juurde, pildistas seda ning ajas Alma ja Johannese närvi,“ meenutab Hillar. Oli omandireformi aeg ja Margna soovis maja tagasi saada. Majarahvas tekitas see mõistagi ärevust, eriti kuna Margna oli külma südamega ärimees, kes elanike vastu erilist empaatiat üles ei näidanud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31.10.2020
INTERVJUU | „Õnne 13“ stsenarist Andra Teede: noored vaatavad seda seriaali pühapäeva hommikuti pohmelliga!
29.10.2020
VIDEO | Taavi Teplenkov: lähen „Õnne 13“ ajal teise tuppa või tõstan midagi ekraani ette
09.09.2020
Mornas läheb elu põnevaks! Telesarjaga „Õnne 13“ liituvad uued tegelased

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee